تهران- ایرنا- وینگر ایرانی تیم فوتبال فاینورد هلند گفت: توان رسیدن به قهرمانی را داریم چراکه فاینورد باشگاه بزرگی است و در مسیر خوبی قرار دارد.
به گزارش ایرنا؛ «علیرضا جهانبخش» که یکی از پنج گل تیمش را در دیدار مقابل سیتارد به ارمغان آورد اظهار داشت: هر روز جدا از تیم، تمرینات اضافی انجام می‌دهم و به خوبی می دانم که فاینورد باشگاهی متفاوت از آلکمار است و باید تلاش زیادی کنم.
وی افزود: از اولین روز حضورم در فاینورد سعی کردم برای تیم مهم باشم. در فاینورد نگاه بیشتری وجود دارد و هواداران پرتعداد انتظار دارند که مهره خوبی برای تیم باشیم. به دلیل بزرگی باشگاه فاینورد به اینجا آمده‌ام.
جهانبخش در خصوص شرایط خوب تیمش در فصل جاری لیگ فوتبال هلند گفت: پتانسیل کسب عنوان قهرمانی را داریم چراکه تیم هماهنگ و خوبی هستیم. البته هدفم این است مهره مهمی برای باشگاه باشم.
وی گفت: همه بازیکنان فاینورد سطح فنی بالایی دارند که می توانند در ترکیب اصلی قرار بگیرند. مهم این است که در مسیر درستی قرار داریم.
تیم فوتبال فاینورد در پایان هفته پانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌های هلند با ۳۵ امتیاز در رتبه دوم است. آژاکس با ۳۶ امتیاز صدرنشین است.
تهران- ایرنا- تیم فوتبال فاینورد در هفته پانزدهم لیگ هلند موفق شد سیتارد را از پیش رو بردارد.
تهران- ایرنا- نشریه معتبر «مارکا» اسپانیا با انتشار عکسی از «فاطمه…
تهران- ایرنا- دفاع راست تیم فوتبال فلامیگو برزیل در جریان یک حادثه…
تهران- ایرنا- «احمدرضا براتی» عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از ریاست…
تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی هندبال در گزارشی به تمجید از عملکرد تیم…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari