جواد نکونام روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و در خصوص برخی مسائل صحبت کرد.

به گزارش طرفداری، هفته گذشته علی خطیر در برنامه فوتبال برتر حاضر شد و این هفته نوبت به جواد نکونام رسید تا روی خط برنامه فوتبال برتر به مدیریت باشگاه استقلال کنایه بزند. جواد نکونام در ابتدا گفت:

به خاطر صحبت های علی خطیر آمدم تا از حق هواداران و خودم دفاع کنم. با علی خطیر فقط بر سر جذب بازیکن مشکل دارم، او مدیر جوانی است که دنبال موفقیت در استقلال است. روز اول اگر به من می گفت پول نداریم این مشکلات به وجود نمی آمد. قراردادم را به خاطر مشکلات استقلال ۵ میلیارد کم کردم. من موفقیت استقلال را می خواهم. علی خطیر می خواهد سقفی را رعایت کند که هیچ تیمی رعایت نمی کند. شرایط ما را هیچ تیم دیگری ندارد. بازیکنان ما از فصل گذشته ۲۰ الی ۴۰ درصد طلبکار هستند. قراردادهای امسال هم پرداخت نشده است. هوادار با تمام این مشکلات و کم لطفی ها از من نتیجه می خواهد.

جواد‌ نکونام با اشاره به صحبت های علی خطیر ادامه داد:

استقلال را به من نمی دادند؟ من ۳ سال پیش هم از استقلال پیشنهاد داشتم. خارج از چارچوب حرف بزنم جریمه می شوم؟ علی خطیر می گوید نتیجه بگیر و علیه من صحبت کن، چطور نتیجه بگیرم وقتی بازیکن ندارم؟ با هر نتیجه ای حمایت می کنید؟ قطعا رتبه تیم مهم است. امیدوارم در طول فصل این حمایت را ببینم‌. علی خطیر به دستیار من گفت بمان و کنار مربی خارجی باش. چرا علی خطیر از استراماچونی استعلام می گیرد؟ چه خوب و چه بد مسئولیت خرید بازیکن با من است. من سرمربی هستم برای چه از بقیه سوال می پرسند؟ بحث فنی با من است. بازیکن مورد تایید من است و کسی نمی تواند بگوید خوب است یا بد. این موضوعات باعث ناراحتی من می شود. 

سرمربی استقلال افزود:

من بحث مالی با استقلال نداشتم. از روز اول گفتم تیمی قابل احترام ببندیم و برای هواداران بجنگیم. لیستی به خطیر دادم و او نگفت نمی تواند بازیکن بگیرد‌. دو بازیکن می خواستم و علی خطیر گفت نمی توانم بازیکن بگیرم، مشکلات از آنجا شروع شد. چهار بازیکن معرفی کردم و فقط یک بازیکن را گرفتیم. الان از آسمان پول ریخته است؟ با روح و روان من و تیمم بازی کردند.

جواد نکونام افزود:

امسال هیچ تمرکزی روی تیم نداشتم. سه ماه پیش گفتند بازیکن نمی گیریم و الان می گیرند. خب همان سه ماه پیش بازیکن می گرفتید! باید برای من بازیکن می گرفتند، مشکلات به من ربطی ندارد. بازیکن خوب بیرون می ماند که الان ما او را جذب کنیم؟ بازیکنی که الان در حد و اندازه استقلال باشد کم است. در مورد آریا برزگر چه بگویم؟ مسائلی هست که نمی توانم در خصوص آنها صحبت کنم. 

جواد نکونام راجع به جذب رانگلو جانگلا گفت:

من فقط گفتم جانگلا خوب است نگفتم او را بیاورید‌. بازیکنی که برای او نامه رسمی نوشتم جذب نشد اما یک کلام گفتم جانگلا خوب است و سریع برای جذب او اقدام کردند. اگر نخواهند من نتیجه بگیرم، هوادار استقلال ناراحت می شود. تیم ما ۱۴ نفره است و چطور کیفیت این تمرین را بالا ببرم؟ بازیکن به تیم ملی امید و بزرگسال دادیم و الان دست خودمان خالی است. وقتی اول فصل لیست دادم برای این روزها بود.

جواد نکونام گفت:

گلر سوم ما بهزاد غلامپور است. برخی بازیکنان بدون هماهنگی با من رفتند. در خصوص آمدن گوستاوو بلانکو هیچ اطلاعی ندارم، خدا را شکر شرایط خیلی خوب است! اطلاعات من اندازه شما است. عمر ورده را باشگاه گرفته بود و با او صحبتی نداشتم. ما امسال سلطان هایجک شدیم. در فوتبال ایران مربی بازیکن می گیرد. کدام تیم در فوتبال ایران وجود دارد که باقی بازیکن بگیرند و به مربی بگویند با آنها بازی کند؟

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari