به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ساره جوانمردی که به‌عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین حضور داشت، در پایان مجمع گفت: از شش سال گذشته و قبل از بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو، مجلس مصوباتی را برای استخدام افراد المپیکی و پارالمپیکی در نظر گرفت که متأسفانه ورزشکاران پارالمپیکی کم دیده شدند.
وی افزود: وقتی من می‌توانم استخدام شوم و با توجه به اینکه فرزندی برای ورزشکاران معلول باشد یا نباشد، چرا قانون نباید تغییر کند؟!
تیرانداز پارالمپیکی کشورمان خاطرنشان کرد: متأسفانه بعد از گذشت شش سال تغییری در قانون حاصل نشده و این درحالی است که باید حتماً تغییر کند تا بتوانیم از این امکان استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: من کارمند قراردادی وزارت ورزش و جوانان هستم. چرا باید در شرایطی که برای بازی‌های پارالمپیک آماده می‌شوم چنین دغدغه‌ای داشته باشم؟
جوانمردی ضمن درخواست از مسئولان برای تغییر قانون استخدام ورزشکاران اظهار داشت: من از کسانی که در رأس وزارت ورزش و جوانان هستند و آنهایی که به این موضوع مربوط می‌شوند استدعا می‌کنم که همتی کنند و قبل از بازی‌های پارالمپیک دل ما را با تغییر این بند از مصوباتی که شش سال گذشته اتفاق افتاده است، شاد کنند.
وی همچنین با بیان اینکه شرایط کنونی‌اش خوب است، گفت: متأسفانه یا خوشبختانه شیوع ویروس کرونا شرایط را برای ما تغییر داد. البته با همت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین اوضاع کنونی ما خیلی خوب است و آخرین تلاش‌مان را نیز برای حضور پررنگ در بازی‌های پارالمپیک می‌کنیم.
جوانمردی خاطرنشان کرد: ما پیشاپیش می‌گوییم که دست کمیته پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و  معلولین درد نکند که با همه سختی‌ها شرایط خیلی خوب بود و نگذاشتند کمبودی حس کنیم. امیدوارم دست پر برگردیم تا گوشه‌ای از زحمات‌شان را جبران کنیم.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.