تهران – ایرنا – کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم نیاز به زمان دارد، ما سال ها در کورس قهرمانی بودیم و فشار روی بچه ها زیاد بود اما باید به هماهنگی بهتر برسیم تا بتوانیم همان روند خودمان را ادامه دهیم.
به گزارش ایرنا، سید جلال حسینی بعد از دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که با برد یک بر صفر سرخ پوشان تهرانی همراه بود، افزود: یک برد خوب را به دست آوردیم،‌ باعث خوشحالی ما بود که هواداران خود را بعد از این همه مدت می‌دیدیم و فراموش نکنیم که آنها از دلایل قدرت ما هستند. به نظرم ما امشب خوب بازی کردیم و سه امتیاز شیرین را به دست آوردیم.
وی ادامه داد: اتفاقاتی در فوتبال می افتد که نمی دانیم به چه کسی باید بگوییم. جای خالی کمک داور ویدیویی احساس می‌شود اما واقعا نمی‌دانم این را باید با چه کسی مطرح کرد. امیدوارم با نگاه مثبت همه این کارها انجام شود.
کاپیتان سرخ پوشان تهرانی یادآور شد: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. سختی‌های زیادی را تحمل کردیم و قهرمانی‌هایی به دست آوردیم. شرایط ما رفته‌ رفته بهتر می‌شود و بازیکنان جدید هم زحمت می‌کشند و برای هماهنگی نیازمند زمان هستیم. 
وی درباره اینکه قرار بود ۱۵ درصد از قرارداد اعضای تیم پرسپولیس به حساب آنها واریز شود، گفت: بله،‌قرار است این مبلغ پرداخت شود و طبق برنامه باید واریز شود.
سید جلال حسینی در خصوص این که عنوان شده بازیکنان نباید در مسایل مدیریتی وارد شوند، تصریح کرد: ما مشکلات زیادی داریم و باید آنها را بیان کنیم. پرسپولیس و استقلال زیر نظر وزارت ورزش هستند و امیدوارم وزیر ورزش و جوانان به این دو باشگاه کمک کند تا مشکلات حل شود.
کاپیتان پرسپولیس در واکنش به حضور شهاب‌الدین عزیزی خادم در تمرین صنعت نفت، در آستانه دیدار با شاگردان گل‌محمدی گفت: از این سؤالات حاشیه‌ای نپرسید.
تهران – ایرنا – مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز یک برد خوب و شیرین برای ما رقم خورد و…
تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به قضاوت های ۲ هفته اخیر لیگ برتر، گفت:…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس دفتر رییس جمهوری با…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش واترپلو ایران برای حضور در لیگ صربستان تهران…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در سومین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه و سرپرست کمیته فوتسال درخصوص آخرین شرایط…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari