حسین‌خانی: از استقلال نمی‌ترسیم/فردا شاهد جادوی دیگر از مس خواهید بود
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت:بازی سختی پیش رو داریم با تیم خوبی که از امتیاز حضور تماشاگرانش هم برخوردار است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرزاد حسین‌خانی در نشست خبری پیش از مسابقه استقلال اظهار داشت: بازی سختی پیش رو داریم با تیم خوبی بازی داریم که از امتیاز حضور تماشاگرانش هم برخوردار است.بعد از بازی با پیکان هرآنچه در مسیر فنی بازیکنان بود با همکاری کادرفنی انجام دادیم.انتظار داریم با توجه به شرایطی که در تیم ما حاکم است شاهد یک بازی خوب باشیم.
وی تصریح کرد: استقلال از امتیاز هوادارانشان بهره می‌برد و از این به بعد فکر می‌کنم تمامی بازی‌ها با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و حضور تماشاگران به بازیکنان ما هم انگیزه می‌دهد.باید خودمان را با این شرایط وفق بدهیم. همه جوره آماده بازی با استقلال هستیم و انگیزه لازم را بازیکنان ما دارند و ان‌شاالله بازیکنان برای رسیدن به اهداف تیم از تمام توان خود استفاده کنند.
سرمربی تیم فوتبال مس در مورد اینکه برخی تصاویر در مورد مسایل شائبه برانگیز در فضای مجازی مطرح شد گفت: فضای مجازی ، با آدم های مجازی این مسایل را مطرح می‌کنند. امیدوارم فردا شاهد یک جادو دیگر از سوی بازیکنان ما باشیم. جادوی واقعی را بازیکنان ما با توانایی هایشان انجام دادند.
وی در مورد اینکه چرا مس کرمان بعد از تیم‌های جدیدی در استان کرمان به لیگ برتر آمده گفت: شاید از اسب افتاده باشیم اما از اصل نیفتاده‌ایم و همچنان تیم اول استان هستیم با داشتن هواداران پرشمار و سعی می‌کنیم از این امتیازمان بهره ببریم. دوباره به لیگ برتر رسیده‌ایم و مسایلی در جذب بازیکن داشتیم که گفتنش هیچ کمکی نه به تیم ما می‌کند و نه به شما ولی تلاش کردیم در جذب بازیکن خارجی بهتر عمل کنیم اما مشکلات خاص خودمان را داشتیم.جذب بازیکن واقعا سخت بود.تمام بازیکنانی که حفظ کردیم به توان فنی آنها ایمان داریم. امیدوارم با همین تیم بتوانیم شرایط‌مان را حداقل تا نیم‌فصل حفظ کنیم و اگر در نیم‌فصل نیاز باشد بازیکنان مختلف را جذب کنیم تا تیم هماهنگ‌تری داشته باشیم. 
سرمربی مس کرمان در مورد اینکه ممکن است مقابل استقلال بترسید، گفت: ترس اصلاً در فوتبال جایی ندارد مخصوصاً در تیمی که بازیکنانش با من کار می‌کنند. اما واقعیت این است که بازیکنان استقلال همگی ستاره هستند و ما فردا کار سختی را پیش‌رو داریم و بازیکنان ما آماده این نبرد هستند.
حسین‌خانی در مورد اینکه گفته می‌شد با مدیرعامل باشگاه اختلاف داشتید، اظهار داشت: متأسفانه در فضای مجازی در مورد اتفاقات باشگاه مس دنبال این هستند که از کاه کوه بسازند دلیلش را نمی‌دانم خوشبختانه ما هیچ اختلافی با هم نداریم. ما به عنوان مسئول فنی آرامش کامل را داریم و هیچ اختلافی بین من و مدیریت محترم باشگاه وجود ندارد.
وی در مورد اینکه مدیران باشگاه ممکن است از شما رتبه‌های خوبی در جدول لیگ بخواهند، گفت: این حق مدیران باشگاه است که انتظارات بالایی داشته باشند اما من به عنوان مسئول فنی موضوعی که روی آن تمرکز می‌کنم این است که در سال اول ثباتی به تیم در لیگ برتر بدهیم و در فصول آینده دنبال اهداف‌ بزرگتری باشیم.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

توسط varzeshikhabari