Jump to navigation
تصاویری از بازی ون پارس اصفهان و خیبر خرم آباد پخش شده که نشان می دهد بانوان هم تماشاگر این بازی بوده اند…
با حضور چند بانو در ورزشگاه فولادشهر برای تماشای بازی ون پارس و خیبر، این امید برای طرفداران سپاهان و ذوب آهن هم ایجاد شده که دختران طرفدار این دو تیم هم بتوانند با حضور در نقش جهان و فولادشهر از نزدیک بازی تیم مورد علاقه خود را ببینند.
به گزارش طرفداری، در هفته پنجم لیگ آزادگان ون پارس اصفهان در فولادشهر میزبان خیبر خرم آباد بود و با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان خود شد. نکته جالب این بازی که از شبکه اصفهان روی آنتن رفت، حضور بانوان در ورزشگاه بود.
وقتی تصاویر تلویزیونی به شکل پراکنده چند بانو را در حال تماشای این بازی نشان داد، این موضوع بانوان طرفدار سپاهان و ذوب آهن را هم امیدوار کرد که آنها نیز بتوانند با شروع دوباره لیگ برتر، به ورزشگاه های نقش جهان و فولادشهر بروند و تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند.
یکی از صفحه های هواداری سپاهان با انتشار این عکس نوشت:
در بازی خانگی ون پارس (نماینده اصفهان در رقابتهای دسته اول لیگ آزادگان) تعدادی از بانوان حضور داشتند. به نظر می رسد با حضور دختران در ورزشگاه های اصفهان موافقت شده است.
بانوان طرفدار سپاهان و ذوب آهن معتقدند وقتی دختران هوادار استقلال و پرسپولیس در تهران بدون مشکل به تماشای بازی تیم مورد علاقه خود می روند، آنها هم باید بتوانند در اصفهان لذت تماشای از نزدیک فوتبال و حضور در ورزشگاه را تجربه کنند.
اخبار داغ 
ترسو کنار بزارین برین بابا کشور خودتونه که
سطح مملکتو
یارو دکتر برعنداز با مدرک برداشت موهای زائد ! تشخیص داده که دختره ضربه مغزی شده و بعد انتشار فیلم نیروی انتظامی ، توئیت هاشو پاک کرده و خودشو به مریضی زده :/ همینقدر فنا و داغونن اینا
بابای دختره میگه فقط پای دختر کبود بوده! بعد طرف با شورت مامان دوز رو مبل خونش کامنت میگذاره که شکنجش کردن ضربه مغزی شده :/
باباش حتما ساندیس خوره!
"مگر نمی بیند
عبور وحشت و شرم است
در عروق درخت
هجوم نفرت و خشم است
در نگاه کویر
زبان شکوه ی خار
از تن نسیم گذشت
تو از رهایی باغ و بهار می گویی؟
مسیح غارت و نفرت
مسیح مصنوعی !
« شفیعی کدکنی »
سر قضيه اون دختر بيچاره كه بيگناه كشته شد حالا ميخوان اب رو اتيش بريزن كه ما طرفدار حقوق زن هستيم من تركيه بودم چند وقت پيش زن بود با رو بنده ميومد بيرون يه زن هم بود با شلوارك كوتاه و تاپ نيم تنه ميومد بيرون اصلا كسي نه بهشون نگاه ميكرد نه براش مهم بود سر وضع ديگران چه شكلي هست هر كسي دنبال زندگي خودش بود تازه تركيه يه كشور مسلمان هست كه موقع اذان تمام شهر صداي بلندگوهاي مساجد بگوش ميرسه هر كسي به دين و عمل خودش هست ، نميدونم اينا چي رو ميخوان ثابت كنن با اين رفتارهاي عصر حجري و دوران جاهليت
کار ازین حرفا گذشته؛
ورود بانوان به استادیوم دیگه یه شاخه فرعی و جزئی معضلاته….کل تنه اصلی مصیبتارو یکجا از ریشه درمیاریم؛
دفنش میکنیم این هیولای هفت سرو به قبرش تف خواهیم کرد….اونزمان وقت لبخند و شادیه!!
فعلا که حال مملکت و مردم خیلی خرابه و این خبر هم نمیتونه این حال رو تغییر بده

source

توسط varzeshikhabari