مسابقات دو جایزه بزرگ شهدای مدافعان سلامت در مجموعه ورزشی آزادی با حضور ۶۰۰ دونده زن و مرد برگزار شد.
به گزارش ایسنا، مسابقات دو جایزه بزرگ شهدای مدافعان سلامت امروز (پنجشنبه) با حضور ۶۰۰ دونده زن و مرد در مجموعه ورزشی آزادی به طور مجزا برگزار شد.
 بهرام علیشاهی، مسئول قرارگاه شمال‌غرب شهید قاسم سلیمانی و صیاد شیرازی ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: مسابقات دو به صورت مجزا برای مردان و زنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در راستای توجه بیشتر مردم به ورزش و ایجاد شور و نشاط برگزار شد. در نظر داریم چنین مسابقاتی را به صورت آزاد در رده های سنی مختلف در استان‌های دیگر هم برگزار کنیم.
او افزود: آمادگی داریم با حمایت و هماهنگی ادارات ورزش استان‌ها و با حمایت های که خیرین دارند چنین مسابقاتی را به صورت دائمی در استان‌های مختلف برگزار کنیم.
در ادامه حسن شیر قوی مسئول برگزاری مسابقات عنوان داشت: این مسابقات در رده های سنی مختلف از ۱۳ سال تا ۷۰ سال برگزار شد و در مجموع ۲۵۰ میلیون تومان جوایز نقدی به نفرات اول تا بیستم اهدا می‌شود.
او تصریح کرد: این مسابقات با همکاری هیات دومیدانی تهران و داوران رسمی و با رعایت پروتکل ها و استاندارد های لازم در دو مسیر ۵ کیلومتر و ۱۵ کیلومتر برگزار شد تا ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت در راستای افزایش توجه به ورزش در بین مردم گام برداریم.
انتهای پیام 

source

توسط varzeshikhabari