پزشک تیم فوتبال تراکتور می‌گوید که فعلا وضعیت مدافع مصدوم این تیم پایدار است اما همچنان باید در بیمارستان بستری بماند تا آزمایش‌های تکمیلی از او گرفته شود.
به گزارش ایسنا، سید محمد حسینی، مدافع تراکتور در دیدار امروز (جمعه) این تیم مقابل ذوب‌آهن در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال روی توپی بلند در میانه میدان برخورد شدیدی از ناحیه سر با بازیکن ذوب‌آهن داشت که منجر به بی‌هوشی این بازیکن شد.
وضعیت حسینی پس از این برخورد به حدی خطرناک بود که بلافاصله آمبولانس وارد زمین شد و او را به بیمارستان منتقل کرد.
بیشتر بخوانید
برخورد دلخراش در فولادشهر؛ انتقال بازیکن بیهوش تراکتور به بیمارستان + ویدیو
در همین راستا، پزشک تیم فوتبال تراکتور درخصوص آخرین وضعیت سید محمد حسینی با بیان اینکه این بازیکن هم اکنون در هوشیاری کامل قرار دارد، اظهار کرد: خوشبختانه بر اساس نظر جراح متخصص مغز و اعصاب در «سی‌تی‌اسکن» اولیه این بازیکن هیچ مشکلی وجود نداشت و پس از شش ساعت سی‌تی‌اسکن دوم گرفته می‌شود تا در صورت نبود مشکل، حسینی از بیمارستان ترخیص شده و عازم تبریز شود.
همچنین باشگاه ذوب‌آهن در اطلاعیه‌ای از انتقال سیدمحمدحسین به یک بیمارستان دیگر خبر داد. 
«بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی بیمارستان شهید مطهری فولادشهر، حال عمومی دو بازیکن تراکتور و ذوب‌ آهن خوب است اما بازیکن تراکتور به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل خواهد شد. «سی‌تی‌اسکن» هر دو بازیکن موردی را نشان نداده ولی به جهت احتیاط بازیکن ذوب‌آهن به مدت شش ساعت در بیمارستان تحت نظر خواهد بود و بازیکن تراکتور به مدت ۲۴ ساعت جهت تحت نظر بودن کامل زیر نظر متخصص اعصاب مقیم، به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل می‌گردد.»
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari