سرمربی بایرن مونیخ از اینکه تیمش نتوانست در دیدار برابر گلادباخ به پیروزی دست پیدا کند، ناراحت و عصبانی است. او به انتقاد از عملکرد داوری پرداخت.
به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ بعد از سه پیروزی پیاپی در رقابت های بوندسلیگا امتیاز از دست داد. بایرن صدرنشین در هفته چهارم در آلیانس آره نا از بوروسیا مونشن گلادباخ پذیرایی کرد که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تساوی خانگی باعث خشم و ناراحتی سرمربی جوان بایرنی ها شده است. ناگلزمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: ما در این بازی ۳۵ شوت به سمت دروازه حریف زدیم که این اصلا عدد بدی نیست. من ناراحت هستم چرا که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. متاسفانه همه تصمیم‌های داور بازی به سود گلادباخ بود. تنها چیزی که می‌توانم در این بازی به خاطر آن شاگردانم را سرزنش کنم فرصت‌های زیادی است که از دست دادیم.
سرمربی بایرن ادامه داد: عملکرد داور تلخ بود. ۲۰ خطا در نقاط مختلف زمین رخ داد که داور می‌توانست به سود ما بگیرد اما همه تصمیم‌های او به سود حریف بود. اکنون شاید به خاطر آنچه که می‌گویم جریمه شوم اما باید آنها را بر زبان آورم. باوجود آنکه در این بازی به تساوی دست پیدا کردیم اما باید بگویم که این بهترین بازی ما در فصل جاری بوده است. اوپامکانو قبل از گل مونشن گلادباخ تصمیم اشتباهی گرفت و به استثنای این صحنه بازی خوبی را به نمایش گذاشت. او در همه بازی‌ها خوب بوده است.
ناگلزمن درباره استفاده از دی لیخت به عنوان مهاجم گفت: ماتیاس بهترین بازیکن ما در زدن ضربات راس است. در فوتبال اروپا معدود بازیکنانی هستند که توانایی دی لیخت را در زدن ضربات سر داشته باشند و به همین خاطر از او در خط حمله استفاده کردم.
او در پایان درباره درخشش سنگربان حریف و نقش پر رنگ او در تساوی گفت: او یک تنه تیمش را در این بازی نجات داد و اکنون این شایستگی را دارد که یک هفته استراحت کند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari