اراک – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: غرور بازیکنان تیم باعث از دست رفتن ۲ امتیاز شیرین خانگی شد.
رسول خطیبی عصر یکشنبه در نشست خبری بعد از مسابقه با پدیده شهر خودرو مشهد، افزود: مسابقه امروز بدترین بازی آلومینیوم اراک در ۲ سال گذشته بود و با وجود اینکه توصیه‌های لازم به بازیکنان شده بود، تیم حریف را دست کم گرفتند.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم ما فکر می‌کردند تیم پدیده را می‌توانند به راحتی شکست دهند در صورتی که این تیم در چند هفته اخیر فوق‌العاده کار کرده و نتایج قابل قبولی نیز به دست آورده است.
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: بعد از گل اول بازیکنان بازی را رها کردند و باعث شد گل تساوی را دریافت کنیم بعد از گل دوم هم بچه‌ها کار را تمام شده دیدند که این زمینه ساز دریافت گل دوم و از دست رفتن ۲ امتیاز شیرین خانگی شد.
خطیبی بیان کرد: تیم پدیده امروز بازی خوبی به نمایش گذاشت و باید به این تیم تبریک گفت در مجموع هم این تیم و هم آلومینیوم شانس پیروزی در این بازی را داشتند.
وی اضافه کرد: بازیکنان باید با ذهن باز وارد میدان شوند چرا هر بازی سه امتیاز دارد و نباید تنها به برد مقابل تیم‌های بزرگ فکر کرد.
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با بیان اینکه مردم و هواداران باید از برنامه‌های تیم خبر داشته باشند، گفت: یک اردوی چند روزه و یک مسابقه دوستانه در تعطیلات نیم فصل برنامه ریزی شده است.
خطیبی افزود: با توجه به قرار گرفتن در تعطیلات نیم فصل و شرایط نقل و انتقالات انتظار است هیات مدیره نسبت به تقویت تیم با جذب چند بازیکن به خصوص در خط حمله که از قبل پیشنهاد شده، موافقت کند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم آلومینیوم توانسته جایگاه خود را در بالای جدول به دست آورد از هیات مدیره انتظار می‌رود نسبت به ۲ برابر کردن پاداش بازیکنان در نیم فصل دوم اقدام کند.
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: بودجه برخی تیم‌ها بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان است اما اعتبار تیم ما کمتر از ۸۰ میلیارد تومان است و هیات مدیره باید به پاداش بازیکنان توجه داشته باشد.
خطیبی اضافه کرد: زمین تمرین آلومینیوم هم به هیچ عنوان شرایط مطلوبی ندارد و هیات مدیره باید نسبت به اصلاح آن اقدام کند.
تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر امروز در اراک به مصاف پدیده مشهد رفت که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت.
قزوین – ایرنا – معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی (ره)…
اصفهان- ایرنا- مدیرکل گمرکات اصفهان گفت: حدود ۴۰۰ دستگاه کامیون در…
شیراز – ایرنا- معاون هماهنگی امور توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه…
استانها – ایرنا – خبرنگاران ایرنا سوم بهمن ماه نسبت به پوشش رویدادها…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari