یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- کیانوش پورمجیب با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، راهبرد وزارت صمت و رویکردهای مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، اولین نتیجه این اقدام را افزایش ۲۵ درصدی کیفیت محصولات برشمرد و گفت: با حذف خودروهای ناقص و ادامه تولید به صورت کامل و عبور مستقیم از خط تولید به دست مشتریان، صرفه جویی و کاهش هزینه قابل توجهی نیز رقم خواهد خورد.
وی افزود: از روز پایانی اردیبهشت‌ماه و یک روز زودتر از موعد مقرر، خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران خودرو حذف شده و تولید روزانه دست کم ۲۵۰۰ دستگاه خودرو در دستور کار قرار دارد. ۳۱ اردیبهشت‌ماه، ۲۷۵۱ دستگاه خودرو کامل سواری و ۴۱ دستگاه خودرو تجاری سنگین و نیمه سنگین تولید شده که در مجموع عدد ۲۷۹۲ دستگاه را نشان می‌دهد. 
پورمجیب، تعداد اسناد صادر شده خودروها از ابتدای امسال تاکنون با رشد ۴۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نیز ۷۶۷۱۵ دستگاه عنوان کرد و گفت: نسبت به سال گذشته تعداد عرضه بیش‌تری به بازار داشته‌ایم.
وی گفت: با حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید، در تولید خودرو کامل و تجاری‌سازی شده، پنج درصد جلوتر از برنامه تولید ۷۲۵ هزار دستگاه سواری در سال ۱۴۰۱ هستیم.
قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که موضوع تولید ناقص، جز دو یا سه سال، در سال های اخیر ایران خودرو وجود داشته، گفت: اگر در سال ۱۴۰۰ تولید بدون کسری و عبور مستقیم داشتیم، در بدترین حالت شاید ۱۵ هزار دستگاه کم‌تر خودرو تولید می‌کردیم، اما چهار هزار میلیارد تومان کاهش هزینه رقم می خورد و شاخص‌های کیفیت ۲۵ درصد افزایش می‌یافت و این حجم از تنش و درگیری و صرف هزینه‌های معنوی و مادی نیز اتفاق نمی‌افتاد.
وی افزود: دستاوردهای ایران خودرو با راهبری و سیاست گذاری دکتر فاطمی امین، وزیر محترم و رویکردهای مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو حاصل شده است و طبق تاکیدات وزیر محترم، برنامه توسعه محصولات ایران خودرو و فرآیند طراحی تا تولید خودرو ۱۸ ماه تعریف شده است که این زمان یقینا برای پروژه TF21 که در حال توسعه است، از طراحی تا تولید انبوه محقق خواهد شد. 
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

سئو سایت
خرید موکت
پارکت
ورزشی خبری
سلامتی خبری
فرهنگی خبری
علمی خبری
جهان خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
تکنولوژی خبری

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari