دبیر مجمع انتخابات فدراسیون اسکواش گفت: درست لحظه شروع مجمع رابطی از سوی حراست وزارت ورزش و جوانان به من گفت، عزیزی پور حق شرکت در انتخابات را ندارد.
مجید جلیلی قاضی‌زاده زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به این که هر ۳ کاندیدای اسکواش برای شرکت در انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان تایید صلاحیت شده بودند، براساس اساسنامه دعوت نامه ها را به اعضای مجمع برای معرفی ۳ کاندیدا ارسال کردیم و مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود نداشت.
وی افزود: بعد از این که مجمع به صورت رسمی آغاز شد، رابطی از سوی حراست وزارت ورزش و جوانان با من تماس گرفت و گفت، صلاحیت امیر عزیزی پور برای شرکت در انتخابات تایید نشده و حق شرکت در انتخابات را ندارد، این در حالی بود که طبق مقررات آی دی برای این کاندیدا صادر و برنامه انتخاباتی وی نیز بین اعضای مجمع توزیع شده بود. بنابراین با اجازه ای که از رییس مجمع گرفتم با احترام به قوانین این موضوع را در مجمع مطرح کردم.
قاضی زاده ادامه داد: ۳ هفته قبل از برگزاری مجمع صلاحیت وی برای شرکت در انتخابات تایید شده بود، حال این که در لحظه آخر چنین تصمیمی گرفته شده ما پاسخگو نیستیم و باید طبق قانون عمل می کردیم، پروسه دعوتنامه ها براساس اساسنامه انجام شده بود و ۵۱ نفر در مجمع حضور داشتند.
دبیر مجمع تصریح کرد: تلاش ما برگزاری مجمع انتخابات بود اما در مرحله دوم که نفرات زیادی مجمع را ترک کردند چون از حد نصاب کمتر بود، مجمع از حد نصاب افتاد و به ۱۵ روز دیگر موکول شد.
وی افزود: به اعتقاد من اعضا نباید مجمع را ترک می کردند، می توانستند رای ندهند و یا حتی رای سفید بدهند، خروج راه حل خوبی نبود.
دبیر مجمع خاطرنشان کرد: برابر اساسنامه ۱۵ روز بعد مجددا فراخوان‌ خواهیم داد که امیدوارم در ۱۵ روز بعد مشکلات حل شود، اسکواش از این که بلاتکلیف بماند متزلزل می شود، تا زمانی که رییس برای این فدراسیون انتخاب نشود، مشکل بلاتکلیفی حل نمی شود.
وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا امیر عزیزی پور می تواند دوباره در انتخابات شرکت کند یا خیر؟ اظهار کرد: براساس اساسنامه وظیفه داریم استعلام را انجام دهیم تا در ۱۵ روز آینده ببینیم وی می تواند دوباره در انتخابات شرکت کند یا خیر، امیدوارم مشکل حل شود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari