تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست با نگاه ویژه جهت تصویب بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال، اقدام کنند.
به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال؛ میرشاد ماجدی رییس کمیته جوانان و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: از زمانی که مجمع برگزار شد، اعضای هیات رییسه و رییس فدراسیون فوتبال در رابطه با بند یک اساسنامه اقدامات لازم را انجام دادند تا با مهلتی که فیفا برای تصویب این اساسنامه به ایران داده، با مشکل مواجه نشویم. با زمان اندکی که برای‌مان باقی مانده باید هر چه زودتر تاییدیه این اساسنامه را از دولت و مجلس محترم بگیریم.
وی ادامه داد: این اساسنامه مورد تایید فیفا، اعضای مجمع و فدراسیون است. حدود یک ماه و نیم پیش بود که عزیزی‌خادم اساسنامه فدراسیون فوتبال را تقدیم وزیر محترم ورزش و جوانان کرد و تا به امروز منتظر تایید و تصویب نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی هستیم.
وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جهت همکاری و همیاری در امر ورزش خواستار نگاه ویژه به موضوع اساسنامه شد و گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهم با درایت و سعه صبر به این موضوع نگاه کنند. چرا که بحث ملی است و خدای نکرده اتفاقی رخ ندهد که جبران ناپذیر باشد.
عضو هیات رییسه در ادامه در خصوص مصمم بودن کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون جهانی فوتبال در اجرای تصمیماتشان گفت: همانطور که می دانید AFCو FIFA برای کارهای خود زمان می گذارند و طبق زمان مشخص شده اقداماتشان را انجام می دهند و بر روی تصمیم خود مصر هستند. بر همین اساس از نمایندگان و ریاست محترم مجلس درخواست می کنم که نگاه ویژه در خصوص بند یک اساسنامه داشته باشند.
ویی گفت: از رییس فدراسیون فوتبال و احمدرضا براتی برای تدوین این اساسنامه به منظور ارائه آن به دولت و مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم. همه ما در راستای یک هدف گام بر می داریم. امیدوارم اتفاقی رخ ندهد که فوتبال کشور، علاقمندان و فدراسیون فوتبال ناراحت و محروم شوند.
ماجدی در پایان گفت: نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی باید نگاه ویژه، ورزشی و فوتبالی به این موضوع داشته باشند. مطمئنم که نمایندگان خوب مردم ایران با نگاه مدبرانه به این قضیه نگاه می‌کنند. زمان کمی داریم و امیدوارم فرصت را به دشمنان این مرز و بوم ندهیم.
در بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال آمده است «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران موسسه‌ای مستقل، غیرانتفاعی، غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی است که مطابق مقررات جمهوری اسلامی ایران و برای مدت نامحدود تشکیل شده است.»
تهران – ایرنا – مسئول بازاریابی و عضو سازمان لیگ فوتبال گفت:‌ در حد…
تهران- ایرنا- سران باشگاه آث‌میلان قرارداد «استفانو پیولی»‌ سرمربی…
تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: با وجود اینکه تمامی…
تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال ساحلی ایران با شکست قزاقستان به دیدار…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari