تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت: ما دوست داریم در بحث تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها کمک کنیم اما در قراردادهای تجاری قوانین دست ما را بسته است. گزارشات خود را به فدراسیون می‌دهیم تا آنها تصمیم نهایی را در این مورد بگیرند.
«صادق درودگر» امروز (دوشنبه) در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: قرار بود تا آخر وقت اداری امروز ( دوشنبه اول آذرماه) باشگاه‌هایی که به دنبال گرفتن تبلیغات محیطی و اجرای آن به دست خودشان هستند، تضامین مورد نظر سازمان لیگ را ارائه کنند که چنین اتفاقی رخ نداد.
وی افزود: با توجه به اینکه ما یعنی سازمان لیگ کارگزار فدراسیون فوتبال در برگزاری لیگ است، گزارش خود را به صورت مکتوب و کامل تحویل خواهیم داد.
عضو هیات رییسه سازمان لیگ خاطرنشان کرد: برای عقد قراردادهای تجاری برای فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که دولتی محسوب می‌شوند، ضوابطی حاکم است و باید قانون به طور کامل اجرا شود.
درودگر اضافه کرد: در بازی استقلال و نساجی مازندران برغم اینکه واگذاری تبلیغات محیطی جزو مصوبات نبود. برای اینکه با باشگاه‌ها همکاری کنیم، این اتفاق افتاد اما قرار بر این شد ضمانت‌ها داده شود.
وی تاکید کرد: مدیران استقلال و پرسپولیس با توجه به اینکه در حوزه دولتی خدمت‌رسانی ‌کرده و آشنا به قوانین معاملات دولتی بوده و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کنند، نه می‌خواهند و نه می‌توانند قوانین را زیر پا بگذارند.
تهران- ایرنا- ناتوانی از ارائه ضمانت‌های بانکی مورد نیاز به منظور استفاده از تبلیغات محیطی…
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت: براساس صورت جلسه در حضور…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در نخستین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- قیمت بلیت‌های‌ دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت…
تهران- ایرنا- زمان برگزاری ۲ هفته از لیگ برتر والیبال ایران به دلیل…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *