مهاجم ازبکستانی تیم فوتبال پیکان بعد از تعویض به نشانه قهر راهی رختکن شد.
به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
حدود ۴۵ دقیقه پیش از آغاز بازی در شرایطی که تقریبا هیچ فرد و خبرنگار و عکاسی کنار زمین حضور نداشت، علیرضا بیرانوند به همراه احمد گوهری و ننکا وارد زمین چمن شدند تا خود را برای بازی آماده کنند. دقایقی، بازیکنان پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین چمن شدند. زمانی که بازیکنان درحال گرم کردن بودند، مرتضی پورعلی‌گنجی خطاب به بازیکنان می‌گفت: «جدی باشید و زحمت بکشید ان‌شاءالله بازی را می‌بریم.»
پیش از آغاز بازی نواهایی به مناسبت ایام فاطمیه از بلندگوهای ورزشگاه پخش شد.
قبل از شروع مسابقه، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک و سعید صادقی به سمت مجتبی حسینی رفتند و با او احوالپرسی کردند.
این دیدار با دقایقی تاخیر آغاز شد و همین امر موجب شد افشین‌ پیروانی به ناظر مسابقه اعتراض کند.
در دقیقه ۲۰ زمانی که بازی برای لحظاتی متوقف شده بود، گل‌محمدی وحید امیری را فراخواند و نکاتی را به او گوشزد کرد.
در دقیقه ۵۹، بعد از تعویض امید عالیشاه، وحید امیری بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو بست.
در برخی دقایق بازی، زمانی که پرسپولیس سعی داشت روی دروازه پیکان فشار بیاورد، علیرضا بیرانوند با فریادهایی نکاتی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد. او چند بار از مهدی عبدی خواست که جابجا شود تا فرصت بهتری برای گلزنی به دست بیاورد.
شرزود تمیروف بعد از تعویض در دقیقه ۷۵ با اوکلو تیتو، بدون دست دادن با بازیکن تعویضی و حسینی، مستقیما راهی رختکن شد تا اینگونه ناراحتی خود را از تعویض نشان دهد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari