خبر خوان حرفه ای
سرپرست فرمانداری نکا گفت: دهیاران براساس شرح وظیفه حرکت کرده و برای توسعه روستا حرکت کنید، اعتبارات دولت محدود است و برای درآمد پایدار تلاش و از نخبگان و ظرفیت های روستا استفاده کنید.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، مرتضی رمضانی سرپرست فرمانداری نکا در همایش دهیاران نکا در سالن پژوهشسرای آموزش و پرورش نکا اظهار کرد: همه ما امروز سرباز نظامی هستیم که حاصل فداکاری امام خمینی (ره)، خون شهدا، ایثارگران، مردمی که پای امام و انقلاب ایستادند.
وی افزود: اگر همه در قبال نظام احساس مسؤولیت کنیم همه کارها شدنی است.
سرپرست فرمانداری نکا با بیان اینکه دیدار چهره به چهره با مردم، بازدید از فعالیت‌های کشاورزی و صنعتی و ورود به مسایل معیشتی مردم و رفع مشکلات در طول حدود ۵۰ روز ورود ما در نکا برای رفع مشکلات در دستور کار بود، یادآور شد: از گردنه‌های سخت انقلاب عبور کردیم و اگرچه دشمن به بهانه‌های مختلف توطئه، ترور، ترفند، فتنه و.. را علیه نظام‌ایجاد کرد اما نظام ما مقتدارانه به راه خود ادامه می‌دهد.
رمضانی گفت: همه شما دهیاران به مشابه سرباز مرز هستید و اگر امروز مسژولیت دارید، باید تلاش کنید و اگر نتواتید وقت گذاشته و به مسؤولیت خود عمل کنید، به نظام خیانت کردبد.
وی افزود: حضور من در نکا به دلیل مطالبات بزرگان شهر بود و به دنبال جایگاه دیگری به غیر از این نیستیم و باید با همکاری همه برای رفع محرومیت‌ها تلاش شود و همه گروه‌ها باید تلاش کنند و مرز ما با معاندان جداست، اما با گروه‌های مختلف شهرستان تعامل داریم و وابسته به گروه و حزب خاصی نیستم.
رمضانی با بیان اینکه در اوایل کار در بحث آرد و نان‌ با مشکل جدی مواجه بودیم، خاطرنشان کرد: آردی که باید پاسخگوی مردم بود، جوابگو نبود و با جدیت وارد شدیم و برای مردم و نظام با کسی تعارف نداریم و مبارزه با فساد را از کوچکترین سطح شروع کرده و معامله نمی‌کنیم و شما نماینده ما در روستاها هستید و باید با کارشکنی‌ها مقابله کنید.
وی گفت: دهیاران باید اقتدار داشته و مظهر وحدت باشند و بدانیم کار جزیره‌ای بزرگترین ضربه برای دولت است و دهیار باید با همه گروهها و جریانات برای توسعه همفکری کند.
سرپرست فرمانداری نکا اظهار کرد: باید از نماینده مجلس قوانین را اصلاح کند و نباید از نماینده آب و راه بخواهیم.
وی افزود:  دهیاران براساس شرح وظیفه حرکت کرده و برای توسعه روستا حرکت کنید، اعتبارات دولت محدود است و برای درآمد پایدار تلاش و از نخبگان و ظرفیت های روستا استفاده کنید.
رمضانی گفت: در حوزه امنیت روستاها نیازمند امنیت هستند و همچنان که دغدغه راه و آب و برق داریم باید دغدغه امنیت داشته باشیم‌.
وی با بیان اینکه مدیر بخشنامه‌ای نمی‌خواهیم و مدیر خلاق می‌خواهیم، یادآور شد: باید برای مردم، مسژولانه بایستیم که نظام مدیر جهادی می‌خواهد.
سرپرست فرمانداری نکا افزود: در حوزه راه و جاده کار فراوان انجام شد و در گازرسانی شهر سبز استان هستیم.
رمضانی گفت: اشکالاتی در حوزه آب وجود دارد که متعلق به کل استان و کشور است و برای رفع مشکلات مردم با همه توان‌پای کار باشید، در اراضی ملی، بخش زیادی از روستاها مشکل دارند که باید مستندات و مدرک ارائه شود  و بیاورند و به استان ارسال شود تا مشکلات برطرف شود.
وی بیان کرد: دهیار باید منشا وحدت باشد و مدیریت کند و ملاحظه کاری نداشته باشید.
به گفته رمضانی، دهیاران در حوزه مالی، در ساخت‌وسازها مراقبت شود، در صدور پروانه‌ها دقت شود و محرومان و نیازمندان شناسایی و برای رفع محرومیت‌ها تلاش شود.
نماینده عالی دولت در نکا خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها از هم اکنون به فکر زمستان باشند تا برای رفع مشکلات اقدام شود.
وی افزود: بزرگترین بحث ماه‌های آینده انتخابات است که جایگاه دهیاران ارزشمند و نماینده دولت است و بی طرفانه در روستا در قبال کاندیداها وارد شوید.
رمضانی گفت: مشارکت برای ما حائز اهمیت و تودهنی به دشمنان است، سلامت و امنیت انتخابات هم بخش دیگر انتخابات و حائز اهمیت است، بی‌تفاوتی نسبت به مجلس جایز نیست و اگر کرسی مجلس به فرد انقلابی، ولایتمدار و وفادار به خون شهدا و نظام بدهیم اتفاقات خوب رخ می‌دهد، رقابت سالم در انتخابات مسأله بسیار مهمی است که اسلام دین اخلاق مداری است.
پایان‌پیام/۸۶۰۰۲/م
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

source
خرید عطر مردانه

توسط varzeshikhabari