ایسنا/قم تیم فوتسال فردوس قم در دیداری از هفته ششم لیگ‌برترفوتسال‌باشگاههای‌کشور مقابل گهرزمین‌سیرجان شکست خورد.
تیم فوتسال فردوس قم از سری رقابت‌های هفته ششم لیگ‌برترباشگاههای‌کشور جمعه شب در سالن ۲هزار نفری شهید حیدریان میزبان گهرزمین سیرجان بود که با نتیجه ۴ بر ۱ بازی را به میهمان خود واگذار کرد.
نماینده قم که تا اواسط نیمه دوم ۳ گل از حریف عقب بود با تصمیم سیدوحیدغیاثی به بازی ۵ نفره روی آورد و موفق شد تا یکی از گل های خورده را توسط سعید قلندری جبران کند.
فردوس قم با ادامه دادن بازی ۵ نفره خود سعی در جبران نتیجه داشت که بازیکنان گهرزمین با یک ضدحمله گل چهارم خود را وارد دروازه فردوس کردند.
این نتیجه در حالی اتفاق افتاد که بازیکنان قمی حاضر در دیگر تیم‌های لیگ برتری با درخشش در بازی‌ها موجب پیروزی تیم های خود شدند.
مسعودعباسی با زدن ۳ گل تاثیر مستقیم در کامبک قندکاترین مقابل چیپس کامل مشهد داشت، علیرضا وفایی، علی‌اصغرحسن زاده و ابوالقاسم عروجی در حساس ترین دیدار هفته در ترکیب گیتی‌پسند بودند و مقابل کراپ الوند بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.
همچنین شهاب بشری و روح‌الله ایثاری در ترکیب سن ایچ ساوه تحت هدایت حسین صبوری سرمربی خوش فکر قمی در دیدار مقابل فولاد زرند ایرانیان حضور موفق داشتند و سن ایچ در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مقابل میزبان پیروز شد و به صدر جدول رسید.
در این میان تنها نماینده استان قم هر روز وضعیت بدتری نسبت به روز گذشته پیدا می‌کند و هیچ کس به فکر این تیم نیست.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari