تهران- ایرنا- نخستین مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم با برپایی ۱۰ مجمع در دی ماه امسال برگزار می‌شود که این حجم از برگزاری مجامع در طول یک ماه در ادوار گذشته سابقه نداشته است.
به گزارش ایرنا، این ۱۰ مجمع انتخاباتی در روزهای ۱۱ تا ۲۲ دی ماه و قبل از مجمع انتخاباتی کمیته‌ملی‌المپیک برگزار می شود. آخرین مجمع انتخاباتی کمیته‌ملی‌المپیک ۲۵ دی ۹۶ برگزار شده است.
با اعلام معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای بر این اساس انتخابات فدراسیون نابینایان ۱۱ دی ماه، کوهنوردی ۱۲ دی ماه، فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی ۱۳ دی ماه، فدراسیون کبدی ۱۴ دی ماه، تکواندو  ۱۵ دی ماه، بوکس ۱۸ دی ماه، بسکتبال ۱۹ دی ماه، شنا ۲۰ دی ماه، تیراندازی ۲۱ دی ماه و اسکیت هم ۲۲ دی ماه برگزار می‌شوند.
از این تعداد، چهار مجمع انتخاباتی به فدراسیون‌های المپیکی تیراندازی، بسکتبال، بوکس و تکواندو اختصاص دارد.
همچنین دوره چهارساله ریاست فدراسیون رامین طباطبایی در بسکتبال، محمدپولادگر در تکواندو، علی دادگر در تیراندازی، حسین ثوری در بوکس،  محمدرضا مظلومی در نابینایان، رضا زارعی در کوهنوردی، حسین بابویی در دانش آموزی، عباس اورسجی در کبدی و محمدرضایی در اسکیت به پایان رسیده است.
بر این اساس دوره چهارساله ریاست فدراسیون اسکیت، ژیمناستیک و تیراندازی در تیرماه، ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان، کوهنوردی و صعودهای ورزشی و ورزش‌های دانش‌آموزی و کبدی در آذرماه پایان یافت و دوره چهارساله فدراسیون‌های تکواندو، بوکس، شنا، شیرجه و واترپلو و بسکتبال هم دردی ماه پاپان می یابد.
تهران- ایرنا- وزارت ورزش و جوانان امسال و در سال المپیک باید تکلیف ۱۱ فدراسیون که دوره چهار…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش عراق پس از شکست‌های پیاپی تیم ملی فوتبال این…
تهران- ایرنا- نابغه وزنه‌برداری ایران با بیان اینکه هیچ ورزشکاری از…
تهران- ایرنا- تیم‌های هیات تنیس‌فارس و «یر به یر» البرز به فینال…
تهران- ایرنا- نشریه اسپانیای مارکا از تعلیق داور اروگوئه‌ای دیدار…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.