به گزارش خبرنگار مهر محمدرضا خالد آبادی در خصوص پیروزی تیم فوتبال امید برابر افغانستان گفت: دو دیدار قبلی خود را برابر هنگ کنگ و افغانستان با پیروزی به پایان رساندیم تا با روحیه خوب آماده دیدار برابر ازبکستان شویم، بازی مقابل افغانستان به مراتب سخت تر از دیدار برابر هنگ کنگ بود اما خوشحالیم که پیروز شدیم.

وی ادامه داد: رمز موفقیت ما یکدلی بود، تیم ما از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد و ما خود را آماده می‌کنیم تا مقابل ازبکستان نمایش خوبینشان داده و پیروز از زمین خارج شویم.

خالد آبادی در پایان تاکید کرد: می خواهیم با پیروزی برابر ازبکستان طلسم نرفتن به المپیک را بشکنیم. بنابراین باید هوشیار باشیم و یک بازی منطقی را انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار حساس و تعیین کننده تیم‌های فوتبال امید ایران و ازبکستان روز سه شنبه و از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در تاشکند برگزار خواهد شد. برنده این دیدار به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله دوم انتخابی المپیک خواهد شد و تیم دوم باید منتظر تعیین تکلیف سایر تیم‌های دوم گروه‌ها باشد.

تیم‌های امید فوتبال امید در مرحله اول انتخابی در ۱۱ گروه قرار گرفته اند که از هر گروه تیم اول به طور مستقیم راهی مرحله نهایی انتخابی خواهد شد و چهار تیم برتر دوم نیز به این جمع اضافه خواهند شد تا در کنار قطر میزبان ۱۶ تیم مرحله پایانی انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس را تشکیل دهند.

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari