مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کل آموزش بانک ملی ایران با حضور مدیران بانک برگزار شد.
حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک در این مراسم ضمن اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو و تبریک این روز به همه همکاران اداره کل آموزش که همواره در جمع آموزشی به دنبال دانش آموختگی هستند، گفت: امیدوارم فضای مطالعه و دانش آموختگی در تک تک لحظات زندگی مان جاری باشد.
وی با تاکید بر اینکه محیط آموزش و جایگاه اداره کل آموزش در بانک ملی ایران را ویژه خواند و افزود: بدنه آموزش همیشه در بانک خوش درخشیده و امروز شاهد اثربخشی آن در تمامی بخش ها هستیم؛ ضمن اینکه نام بانک ملی ایران در صنعت بانکداری کشور بسیار خاص بوده و این هنر همکاران ما در مجموعه آموزش است و امیدوارم شاهد پویایی بیش از پیش آن باشیم.
سید جعفر میرزاده رئیس اداره کل سرمایه انسانی بانک هم با بیان اینکه باید از تجربیات مدیران درخشان به ویژه ریاست سابق این اداره کل همچنان بهره بگیریم، برای ریاست جدید این اداره آروزی توفیق و موفقیت کرد.
مهدی لطیفی رییس سابق اداره کل آموزش نیز با تاکید بر اینکه همکاران این اداره کل تمام تلاش خود را در راه انتقال دانش و جاری سازی آن در رگ های بانک به کار می گیرند، گفت: روشن بودن چراغ دانش در بانک ثمره زحمات همکاران ماست.
مهدی سوهانیان رئیس جدید اداره کل اموزش بانک هم با تاکید بر اینکه تجربیات مدیران سابق برای بانک بسیار ارزشمند است، گفت: امیدوارم با حمایت همکارانمان، اتفاقات خوبی رقم خورده و آموزش بیش از پیش مسیر رشد و بالندگی خود را ادامه دهد.
 
روابط عمومی بانک ملی ایران

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

توسط varzeshikhabari