بوشهر-ایرنا- رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: چندین کشور مختلف داوطلب برپایی اردوهای تیم ملی قایقرانی خود در ایران شدند.
به گزارش ایرنا، علیرضا سهرابیان جمعه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: در این زمینه رئیس فدراسیون قایقرانی عراق درخواست کرده که به‌ دلیل امکانات و شرایط آب و هوایی مناسب ۲ماه در ایران اردو بزنند.
وی بیان کرد: افزایش زیرساخت‌ها ضروری است چراکه در این صورت ورزشکاران نخبه نیز تمایل به خروج و مهاجرت از کشور را نخواهند داشت.
سهرابیان همچنین با اشاره به میزبانی بوشهر در مسابقات دراگون بوت کشور اظهار کرد: جای خوشحالی دارد که برای نخستین بار برگزاری این مسابقات در خارج از دریاچه آزادی تهران و در بندر زیبای بوشهر برگزار می ‎شود که این نشان از ظرفیت خوب شهرستان‎ها برای رقابت های کشوری است.
وی افزود: بازخوردهای مثبت دریافت شده از تیم‌های شرکت‌کننده نسبت به برگزاری مسابقات دراگون بت در آب شور دریای بوشهر نشان می ‏دهد که ایران زیبا می ‏تواند در چهار فصل سال مسابقات و اردوهای قایقرانی را میزبانی کند.
سهرابیان یادآورشد: فدراسیون قایقرانی در ۹ رشته ورزشی زیرمجموعه خود مسابقات قهرمانی کشوری  در بخش آقایان و بانوان را برگزار کرده است که رقابت های یکی ۲ رشته نیز تا ۲ ماه آینده به اتمام می‎‌رسد.
وی اضافه کرد: براساس برنامه تیم ملی رویینگ ۱۵ آذرماه به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند ۱۵ اعزام می‎ شود و در ادامه نیز برنامه ‎ریزی برای اعزام تیم قایقرانی در آب ‎های آرام انجام می ‎شود.
سهرابیان گفت: پس از رایزنی با کمیته ملی المپیک گفت‌وگوهای رشته دراگون‌بت برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو برای بررسی بیشتر دوباره مورد توجه قرار گرفته تا چنانچه رکوردها در اردوها زده شود این رشته نیز جز تیم‌هایی شرکت کننده در مسابقات آسیایی باشد.
مسابقات قهرمانی دراگوت بوت کشور از روز چهارشنبه به میزبانی بندر بوشهر آغاز شده است.
در این رقابت‌ها که در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود بیش از ۷۵۰ ورزشکار حضور دارند.

اراک – ایرنا – استاندار مرکزی گفت: پرونده منازل مسکونی محله جهرم اراک…
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر سرعت بخشی هر چه بیشتر…
اردبیل – ایرنا – امام جمعه مشگین شهر گفت: بخش عمده‌ای از مشکلات فعلی…
تهران_ ایرنا_ معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.