مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
بخش فناوری اطلاعات | شغل ها
PTI
https://mybs.in/2avZXon

وزیر اتحادیه روز جمعه ابراز اطمینان کرد که فناوری اطلاعات و بخش های وابسته نزدیک به یک کرور تا سال 2025-2026 ایجاد خواهند کرد.
وزیر دولت در امور الکترونیک و فناوری اطلاعات در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: در سال جاری تاکنون 10 میلیون جدید در کشور ایجاد کرده است.

هدف ما ایجاد درآمد 400 میلیارد دلاری در بخش الکترونیک و 1 تریلیون دلاری در بخش خدمات فناوری تا سال 2025-26 است. بنابراین، پیش‌بینی می‌کنیم که از 10 میلیون در سال جاری، نزدیک به یک میلیون شغل تا سال 2025 وجود داشته باشد. او گفت: -26.
او گفت که هند در ایجاد استارت آپ های جدید پیشتاز بوده و در سه سال گذشته به دنیا نشان داده است که حداکثر نوآوری و سرمایه گذاری در این کشور اتفاق افتاده است.
چاندراسخار گفت: "هند در طول سه سال گذشته نزدیک به یک میلیون استارت آپ ایجاد کرده است، از جمله 100 تک شاخ. به غیر از یک کرور شغل جدید، استارت آپ های جدید بیشتری ایجاد خواهند شد. و آنها همچنین شغل ایجاد خواهند کرد."
یونیکورن یک شرکت استارت آپی با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار است.
در یک انتشار رسمی گفت که چاندراسخار روز شنبه در مراسم راه اندازی مرکز صلاحیت تولید هوشمند شرکت خواهد کرد، یک پلت فرم مجازی برای آوردن جویندگان فناوری و ارائه دهندگان زیر یک سقف مجازی.
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک های بیشتر می تواند به ما کمک کند روزنامه نگاری را که به آن متعهد هستیم تمرین کنیم.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری آرم فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari