ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان گفت: در لحظات پایانی تیم مقابل خوب بازی کرد، اما با مدیریت و هماهنگی قوی بازیکنان توانستیم بازی را کنترل کرده و پیروز از زمین بیرون خارج شویم.
رحمان محمدی‌راد، شانگاه امروز (یکشنبه، ۳ بهمن‌ماه) پس از برد ۳ امتیازی شاگردانش در بازی با راهیاب ملل مریوان، اظهار کرد: می‌خواهیم در این بازی‌های خانگی امتیازات را کامل به‌دست آورده و جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم تا بتوانیم با خیال راحت بازی بازیکنان را مدیریت کنیم. 
وی با اشاره به مصدومیت مسعود غلامی در ست چهارم این دیدار، افزود: متاسفانه در طول بازی با مصدومیت مچ پای غلامی مواجه شدیم و شدت این آسیب دیدگی هنوز مشخص نیست. 
سرمربی تیم والیبال سپاهان شرایط حضور تماشاگران در سالن را  مناسب دانست و گفت: امیدواریم هواداران بتوانند در سلامت کامل در ورزشگاه حضور پیدا کنند. در شهرهای دیگر متاسفانه به این مسئله کمتر اهمیت داده می‌شود و امیدوارم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیشتر مراقب سلامت خود باشند. 
محمدی‌راد در خصوص حضور مدیرعامل باشگاه سپاهان در این دیدار خاطرنشان کرد: محمدرضا ساکت همیشه به بازی‌های ورزشی باشگاه سپاهان نگاه ویژه‌ای داشته و خوشحال هستیم در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنیم که به تیم‌های خود توجه می‌کنند، امیدوارم در انتهای فصل وظایف‌مان را با شیرینی قهرمانی تکمیل کنیم و این بهترین هدیه به سپاهان اصفهان است.
انتهای پیام

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari