سرمربی تیم شهدای قشقایی گفت: تمرکز در مسائل فنی بیشتر باید مورد توجه باشد چرا که کلید موفقیت، پیروزی در برابر رقیبان بزرگ است.
مهدی رجب زاده در گفتگو با خبرنگار فارس در شیراز با اشاره به تساوی تیم قشقایی برابر حریف همدانی خود، اظهار داشت: تیم حریف در دیدار امروز یک بازی بسته ارائه داد و تفکرات این تیم رسیدن به گل در ضد حملات بود.
سرمربی تیم قشقایی شیراز افزود: بازی به نحوی رقم خورد که روی تک موقعیت ها هر 2 تیم امکان رسیدن به گل را داشتند.
وی با اشاره به تلاش بازیکنان قشقایی برای پیروزی در این بازی خانگی، عنوان کرد: توقعم از بازیکنان در این بازی بیشتر بود اما از تلاش آنها رضایت دارم.
رجب زاده با اشاره به اینکه اطمینان دارم که قشقایی ها تلاش خود را کرده و از توان خود دریغ نمی کنند، خاطرنشان کرد: تمرکز در مسائل فنی بیشتر باید مورد توجه باشد چرا که کلید موفقیت، پیروزی در برابر رقیبان بزرگ است.
وی ادامه داد: تلاش می کنیم که در بازی های آینده با امتیاز کامل از زمین خارج شویم، تیم قشقایی این ظرفیت را دارد که با تلاش بازیکنانش سربلند از رقابت ها خارج شود.
سرمربی تیم شهدای قشقایی شیراز با اشاره به اینکه صدرنشینی نباید بار روانی را در بازیکنان ایجاد کند، تصریح کرد: با اعتماد به نفس بالا باید زمینه موفقیت در بازی های آینده را رقم زده و در این زمینه چشم امید به بازیکنان قشقایی در دیدارهای آتی برابر حریفان داریم.
انتهای پیام/م

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.