دارنده مدال برنز وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو عنوان کرد پیشنهاد مبارزه در لیگ کشتی ایران را رد کرده است.
به گزارش ایسنا و به نقل از استار، گادژی مراد رشیدوف برنده مدال برنز المپیک توکیو و قهرمان سال 2019 جهان درباره شرایط خود بعد از المپیک و برنامه های آتی به صحبت پرداخت.
– همه کشتی گیران در رقابتهای پیش رو به میدان می‌آیند، اما از شما و بهترین دوستت اوگویف خبری نیست. آیا تصمیم گرفتید  استراحت کنید؟
– من همیشه بعد از مسابقات بزرگ استراحت طولانی می کنم و حالا که سال پرتنشی بود، استراحت ویژه مورد نیاز است. من دوست دارم در کنار خانواده ام باشم، پسرم در حال بزرگ شدن است، او نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
 – به خاطر آسایش خانه، تصمیم گرفتید مسابقات جهانی اکتبر در اسلو را قربانی کنید؟
– هنوز باید تحت درمان پزشکی قرار بگیرم. هر دو زانو آزارم می داد. من زانو چپ را دو بار عمل کردم. در چنین مواقعی به استراحت نیاز است.
– آیا برای حضور در مسابقات باشگاه های خارجی دعوت شده اید؟
– فرصتی برای حضور در لیگ های ایران و آلمان وجود داشت، اما نپذیرفتم، چون باید به فصل بعد فکر می کردم و با آرامش و سلامت به آن نزدیک می شدم.
– شما از تمام مسابقات بزرگ مدال دارید، آیا انگیزه خود را از دست داده اید؟
اما من مدال طلای المپیک ندارم. انگیزه ادامه مبارزه تا المپیک بعدی به محض باخت من در نیمه نهایی در توکیو ظاهر شد. باخت در نیمه نهایی المپیک خیلی ناراحت کننده بود. دوست نداشتم مبارزه کنم و برنز بگیرم ولی صحبت های پدرم من را آرام کرد. الان فقط به المپیک بعد فکر می کنم.
– الان چطور تمرین می کنی؟
–  روزی یکبار تمرین سبک دارم. من به سالن مدرسه Kuramagomedov در کاسپیسک می روم. مثل همیشه برادرم شامیل به من کمک می‌کند، او مربی من است. ما برای مسابقات یاریگین آماده می‌شویم که این اولین مبارزه من بعد از المپیک است.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.