دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: من نمی‌توانم استقلال را نجات بدهم، چون این تیم آنقدر بزرگ است که نیازی به نجات‌های من ندارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا رضایی پس از تساوی بدون گل تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: امروز تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند و توانستیم حس خوبی بهم منتقل کنیم، اما نتوانستیم برنده شویم. امیدوارم در بازی‌های بعدی این بازی زیبا به پیروزی ختم شود. 
وی درخصوص واکنشی که اواخر بازی داشت و استقلال را از شکست نجات داد، عنوان کرد: من نمی‌توانم استقلال را نجات بدهم، چون این تیم آنقدر بزرگ است که نیازی به نجات‌های من ندارد. خودم از بازی امشب لذت بردم و امیدوارم هواداران هم از بازی زیبایی که ارائه کردیم لذت برده باشند. باید از مدافعان تیم هم تشکر کنم که به عنوان برادر بزرگتر به من کمک کردند. از لطف مجیدی و غلامپور هم ممنونم که در مدت اخیر من را شرمنده محبت خود کردند.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تصور می‌کردی به این زودی به ترکیب اصلی برسی یا خیر، تصریح کرد: تصورات من کلا فراتر از چیزی است که می‌گویم. اتفاقاتی که رخ داد برای من بسیار بزرگ بود. من در مرحله اول از مجیدی و غلامپور تشکر می‌کنم که به من این اطمینان را دادند که می‌توانم این کار را کنم. خوشحالم که در استقلال هستم.
رضایی در مورد اینکه آیا می‌دانست که در این بازی در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت یا خیر، گفت: خیلی در مورد این موضوع فکر کرده بودم و خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.