ورزش سه نوشت: دیدار یحیی گل‌محمدی با کاپیتان استقلال از صحنه‌های قابل توجه دربی پایتخت بود.
در دربی حذفی پنجشنبه شب وریا غفوری در ترکیب ثابت استقلال حضور داشت و پیش از شروع مسابقه با یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس دیدار صمیمانه‌ای داشت و لحظاتی با هم خوش و بش کردند و عکس یادگاری گرفتند.
وریا غفوری در زمانی که هنوز نفت تهران وجود داشت و اتفاقا نتایج خوبی می‌گرفت و در بالای جدولی بود شاگرد یحیی گل‌محمدی بود. تیمی که حتی موفق شد یقه پرسپولیس را در آزادی بگیرد و از دست دادن امتیاز باعث از دست رفتن جام در لیگ پانزدهم برای پرسپولیس برانکو شد.
عکس‌های جالب استاد و شاگرد سابق نشان از رابطه خوب این دو دارد. در جریان مسابقه نیز هنگامی که وریا مشغول آب خوردن بود یحیی برخورد جالبی با با او داشت و با لبخند و به شوخی دستش را بالای سر غفوری مشت کرده بود تا بار دیگر لحظاتی با او خوش و بش کرده باشد. کاپیتان استقلال ۱۲۰دقیقه بازی کرد و پنالتی حساس اول را گل کرد تا از  عوامل اصلی حذف سرمربی سابقش باشد.
رفاقت و خوش‌وبش گل محمدی و کاپیتان استقلال در حاشیه دربی/عکس
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.