بهاره رهنما با انتشار این عکس در فضای مجازی باعث شد باز هم حاشیه ساز شود
بهاره رهنما بازیگر مطرح و پر حاشیه ایرانی است که مدتی است به حرفه نویسندگی مشغول می باشد. بهاره رهنما را می توان پر حاشیه رین بازیگر ایرانی دانست ایشان تا الان دو مرتبه ازدواج کرده است و به دلیل فعالیت زیاد در فضای مجازی و جلف بازی های خودشان همیشه نامش در رسانه دیده می شود. بهاره رهنما یک دختر بنام پریا دارد که عکس های زیادی از ایشان در فضای مجازی منتشر شده است.
بتازگی عکسی از بهاره رهنما منتشر شده است که نشان میدهد ایشان رنگ موی خود را به بنفش تغییر داده است کاری که جوانان 20 ساله انجام می دهند و این عکس در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است.
بعضی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند رنگ موی الان ایشان بیشتر به سن و سال دخترشان می خورد تا خانم رهنما در ادامه این عکس را خواهیم دید نظر شما چیست؟
بهاره رهنما
ارتباطتان با پریا چگونه است؟
ارتباط بسیار خوبی با هم داریم. خواهرم سال هاست در خارج از ایران زندگی می کند و فاصله سنی ام با مادرم هم زیاد است. برای همین از اول سعی کردم با پریا مثل یک دوست رفتار کنم.
 فکر می کنید پریا هم این احساس عمیق را نسبت به شما دارد؟
بله، به نظرم هر آدمی جدا از تربیت و آموزش هایی که فرا می گیرد، یک ذات هم دارد و پریا ذاتا دختر عاقل و فرزانه ای است. ضمن اینکه مدیریت خوبی هم در انجام امور مختلف دارد. برعکس من که آدم عجولی هستم و قلبم توی مشتم است، او منطقی تر است و خیلی خوب احساسات اطرافیانش را می فهمد. حتی یادم می آید وقتی 5-4 ساله بود، در بعضی از کارها من را راهنمایی می کرد

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ
دانلود سریال پوست شیر

source

توسط varzeshikhabari