بازیکن نفت مسجد سلیمان به تعریف و تمجید از عملکرد پرسپولیس در 5 سال گذشته پرداخت و مدعی شد تیمش امروز راه نفوذ قهرمان 5 دوره لیگ را بسته بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجتبی لطفی بعد از شکست نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم. ما با قهرمان 5 دوره لیگ بازی کردیم و تا حدودی این تیم را اذیت کردیم و راه نفوذ این تیم را بسته بودیم.
وی افزود: ما با قهرمان ایران بازی می کردیم ولی در مجموع اسیر تجربه آنها شدیم و روی یک فرصت گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.
همچنین عماد میرجوان بعد از شکست نفت مقابل پرسپولیس گفت: برای این بازی برنامه داشتیم اما کمی برنامه‌هایمان به هم ریخت. در طول این هفته کار کردیم و روی یک اتفاق گل‌خوردیم. در بین دو نیمه سرمربی تیم گفت که باید حواسمان باشد ولی یک لحظه غفلت کردیم و گل خوردیم.
وی در خصوص غیبت کمالوند روی نیمکت این تیم گفت: این موضوع روی تیم ما تاثیر دارد.در بازی گذشته می‌شد که داوری به آن شکل نباشد و امروز این مشکلات پیش نیاید.داوری امروز مشکلی نداشت ولی از قضاوت 2 بازی قبلمان راضی نبودیم.
میرجوان در خصوص حل مشکلات نفت گفت: بله 30 درصد به حساب بازیکنان واریز کرده‌اند و امیدوارم این رویه تا پایان فصل ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari