logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

رئیس فدراسیون هندبال به وجود جو سنگین علیه تیم نوجوانان ایران در بحرین اشاره و تأکید کرد علیرغمخ رخ دادن برخی مسائل خارج از روح ورزش، در نهایت این ملی‌پوشان ایران بودند که با ارائه نمایشی فوق‌العاده راهی مرحله نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا شدند.
تیم هندبال نوجوانان ایران با پیروزی مقابل بحرین راهی دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا شد و سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را نیز کسب کرد.
به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران درباره پیروزی تیم نوجوانان ایران مقابل بحرین، کسب سهمیه مسابقات جهانی و راهیابی به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: تیم نوجوانان ایران کار بسیار بزرگی در برابر بحرین میزبان انجام داد و موفق شد تیم میزبان را در برابر تماشاگرانش شکست دهد.
 
وی افزود: فراموش نکنیم بحرین قهرمان دو دوره اخیر رقابت‌های قهرمانی آسیا است و ملی‌پوشان ما در یک شرایط نابرابر موفق شدند این تیم را شکست دهند. شرایط بازی واقعا نابرابر بود و در طول این دیدار شاهد رخ دادن اتفاقاتی بودیم که خارج از روح ورزش بود و قطعا ما این مسائل را از طریق فدراسیون هندبال ایران پیگیری خواهیم کرد.
 
رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به جو ایجاد شده علیه تیم نوجوانان ایران در دیدار مقابل بحرین اظهار کرد: با همه مسائلی که وجود داشت و جوی که علیه تیم ملی ایران ایجاد شد اما در نهایت توانستیم مقابل بحرین پیروز و راهی نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا شویم.
 
وی خاطرنشان کرد: نگاه ویژه‌ای به تیم هندبال نوجوانان داشتیم و رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا جزو برنامه‌های استراتژیک فدراسیون هندبال بود که خوشبختانه به آن رسیدیم. امیدوارم مسیری که در هندبال کشور دنبال می‌شود سبب رخ دادن اتفاقات ارزشمندی در آینده این رشته شود.
 
پاکدل در پایان گفت: از خانواده بزرگ هندبال ایران برای حمایت‌هایی که همواره دارند تشکر می‌کنم. همچنین از کادر فنی پیشین تیم هندبال نوجوانان نیز قدردانی می‌کنم و امیدوارم شاهد حضور ملی‌پوشان ایران در بازی فینال مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا باشیم.
 


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط varzeshikhabari