Jump to navigation
روبرتو تورس با یک گل دیدنی به پرسپولیس مشخص کرد چرا جواد نکونام اصرار به خرید او داشت…
روبرتو تورس، بازیکن جدید فولاد در اولین تجربه پوشیدن پیراهن تیم جدیدش دروازه پرسپولیس را به زیبایی هر چه تمام تر گشود.
به گزارش طرفداری، روبرتو تورس، خرید جدید فولاد که چهارشنبه گذشته بلافاصله پس از خروج نام آیاندا پاتوسی از لیست فولاد، وارد فهرست بازیکنان این تیم شد، امروز برای اولین بار برای فولاد به میدان رفت و در دقیقه 22 بازی با پرسپولیس با ضربه ای هوشمندانه دروازه علیرضا بیرانوند را گشود.
روبرتو تورس روی پاس طلایی احسان پهلوان که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد، سرضرب و بدون مکث با یک ضربه والی دروازه پرسپولیس را باز کرد تا سطح بالای فوتبال خود را به رخ بکشد.
با این گل معلوم شد چرا جواد نکونام اصرار داشت هر چه سریع تر قرارداد آیاندا پاتوسی یا موسی کولیبالی فسخ شود تا نام این بازیکن خارجی جدید در لیست فولاد قرار بگیرد.
فولاد در شروع فصل سه بازیکن خارجی به نام کریستوفر نت، کولی بالی و پاتوسی داشت و در نیم فصل برای جذب بازیکن آسیایی مشکلی نداشت و به همین دلیل به راحتی سوگیتا را خرید اما برای جذب روبرتو تورس حتما باید یکی از سه خارجی غیرآسیایی از لیست تیم خارج می شدند.
چهارشنبه با فسخ قرارداد آیاندا پاتوسی، فولاد به صورت رسمی با تورس که از هفته ها قبل به اهواز سفر کرده بود، قرارداد بست و تنها 48 ساعت بعد، تورس اسپانیایی، همبازی جواد نکونام در اوساسونا برای فولاد گلزنی کرد.
اخبار داغ
چرا از اوساسونا باید بیاد فولاد؟

source

توسط varzeshikhabari