تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز با اشاره به سخنان سرمربی ایران پس از صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی، نوشت: صعود دراگان اسکوچیچ با تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی موجب اثبات این مربی شد و این مربی برای جام جهانی برنامه‌ریزی کرده است.
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران شامگاه پنجشنبه با غلبه بر تیم ملی عراق برای سومین دوره متوالی جواز حضور در جام جهانی فوتبال را کسب کرد. تک گل این بازی را مهدی طارمی به ثمر رساند تا ایران با ۱۹ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه  A  جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کند. پس از پایان این مسابقه، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران گفت:  افراد زیادی او را دست کم گرفتند ولی او توانست خود را ثابت کند.
خبرگزاری رویترز در این زمینه  به اظهارات اسکوچیچ واکنش نشان داد و  نوشت: اسکوچیچِ دست کم گرفته شده برنامه ریزی کرده که ایران را در جام جهانی هدایت کند.
تاکنون صعود تیم‌های ملی ایران و قطر از قاره آسیا به جام جهانی ۲۰۲۲ قطعی شده است. قطر میزبان این بازی‌ها به صورت مسقیم سهمیه این بازی‌ها را کسب کرده و تیم ملی فوتبال ایران نیز شامگاه امروز با برتری برابر عراق جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد. همچنین تیم‌های فوتبال آلمان، دانمارک، فرانسه، بلژیک، کرواسی، هلند، اسپانیا، صربستان، انگلیس و سوئیس از قاره اروپا و برزیل و آرژانتین از آمریکای جنوبی جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را کسب کردند.
تیم ملی فوتبال ایران روز دوازدهم بهمن ماه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی فوتبال امارات است.
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی…
تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ آمار خیره کننده‌ای را از خود به نمایش…
تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ایران آسان‌ترین صعود تاریخ خود به جام جهانی را تجربه کرد؛ صعودی…
تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران با تمجید از عملکرد سرمربی کروات…
تهران- ایرنا- اخبار منتشره در خروجی گروه ورزش ایرنا در روز هشتم بهمن‌ماه…
تهران- ایرنا- دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران بعد از ابتلا…
تهران- ایرنا- تیم ملی فوتسال ایران که در تورنمنت کافا شرکت کرده بود…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari