تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای میزبانی نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته ناشنوایان جهان بسیاری از کشورها از زیر بار مسوولیت شانه خالی کردند ولی با حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک توانایی میزبانی همزمان از دو رویداد مهم جهانی را برعهده داریم.
به گزارش ایرنا، «مهران تیشه‌گران» امروز (شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته ناشنوایان جهان اظهار داشت: این میزبانی با همکاری فدراسیون‌های تکواندو، کاراته و هندبال میسر شد و جا دارد از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم.
وی افزود: مهمانان خارجی در این رویداد حضور دارند که با وجود همه سختی‌های موجود و محدودیت‌های کرونایی خودشان را به تهران رساندند و منتظر هستیم تا رقابت‌های خوبی را از نمایندگان ایران و تیم‌های شرکت کننده ببینیم.
رییس فدراسیون ناشنوایان اضافه کرد: قرار بود وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه حضور داشته باشد اما در آخرین لحظات به دلیل مشغله کاری از حضور وی محروم شدیم اما قول گرفتیم در مراسم اختتامیه سید حمید سجادی را در کنار خود داشته باشیم.
وی افزود گفت: ۱۴ تیم خارجی در تکواندو و هشت تیم خارجی در کاراته ‌در دو بخش زنان و مردان حضور دارند که باعث افزایش سطح کیفی این مسابقات خواهد شد.
نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته ناشنوایان جهان از فردا (یکشنبه) در خانه تکواندو و سالن هندبال آغاز شده و تا سوم آذرماه ادامه خواهد داشت.
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش از میزبانی…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال اتلتیکومادرید در دیدار خانگی مقابل اوساسونا…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال لیورپول در دیدار حساس مقابل آرسنال با ارائه…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال یوونتوس در دیدار حساس خارج از خانه مقابل…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن موفق شد در شب بازگشت و درخشش…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.