ساپینتو: مس مقابل پیکان شگفتی آفرید / مذهبی هستم اما خرافاتی نیستم
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:مس کرمان مقابل پیکان گل‌های زیادی زد که یک جوری شگفتی است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساپینتو در نشست خبری پیش از مسابقه با مس کرمان اظهار داشت: دیدید که مس کرمان مقابل پیکان گل‌های زیادی زد که یک جوری شگفتی است. آنها که تازه به لیگ برتر آمده، نشان دادند که تیم خوبی هستند.آنها به اندازه ما امتیاز دارند و در لیگ برتر ایران تیم ضعیفی نداریم.
ساپینتو در مورد اینکه فکر می‌کنید در چه زمانی به شناخت صددرصدی از تیم‌تان می‌رسید و چهره استقلال کامل ساپینتو را چه زمانی می‌بینیم، گفت: من ایده‌های زیادی در فاز دفاعی و فاز حمله دارم و ما زمان نیاز داریم تا آن چیزهایی که من می‌خواهم را در تیم پیاده کنم. بازیکنانم شرایط و رفتارهای خوبی در تمرین دارند و همان‌ها را هم به بازی انتقال می‌دهند. بازی فقط تهاجمی نیست. بازی که در هفته گذشته مقابل ملوان و سپاهان داشتیم اینگونه بود که این تیم‌ها منتظر یک اشتباه هستند تا از آن استفاده کنند و موقعیت برای خودشان ایجاد کنند.
وی ادامه داد: مس کرمان فردا به میدان می‌آید که امتیاز بگیرد و منتظر اشتباهات کوچک هستند تا از آنها استفاده کنند به ما گل بزنند. اگر مثبت کار کنیم و پیش برویم و می‌توانیم ریسک کنیم. در بازی‌های گذشته از اشتباهات کوچک ما استفاده کردند و ما هم گل خوردیم اما ما تیمی نیستیم که منتظر تیم حریف بمانیم. ما تیمی هستیم که حریف را کنترل خواهیم کرد. برای اینکه اینگونه بازی کنیم باید شاداب باشیم و از نظر ذهنی هم آماده باشیم. 
وی در مورد اینکه به حریف فردای شما اتهام جادوگری می‌زنند و شما تا حالا با چنین مسئله‌ای برخورد کرده‌اید یا نه، اظهار داشت: امیدوارم جادوگری انجام ندهند و دوست ندارم به این مسائل اعتقادی داشته باشم و یک نفر هم دیروز به من گفت در فوتبال هر چیزی امکانپذیر است، گفتم بله امکانش هست. خیلی از مربیان را می‌شناسم که خرافاتی هستند اما من خودم برخوردی نداشتم. من مذهبی هستم اما خرافاتی نیستم. من اعتقاد دارم ولی اینها را قاطی هم نمی‌کنم. 
سرمربی استقلال در مورد اینکه قبل از شروع لیگ آرمانگرا نشان دادید و گفتید چهار قهرماین برای استقلال می‌آورید اما اکنون که سه هفته از لیگ ایران گذشته و آن را چطور می‌بینید که مدیر رسانه‌ای استقلال عنوان کرد: آن زمان ایشان گفت امیدوارم بتوانیم برای استقلال قهرمانی بیاورم و هیچ وقت چنین قولی نداده من با دقت پرسیدم و به من گفت که امیدوارم قهرمانی بیاورم. فقط ما نیستم که آرزوی قهرمانی داریم سه تیم دیگر هم این آرزو را دارند. می‌خواهیم جلو برویم و روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم. این هم ایده ما است برای بازی بعدی.
ساپینتو در مورد اینکه استقلال مقابل ملوان در یک نیمه با سه مدافع و در نیمه دیگر با چهار مدافع بازی کرد و از این به بعد تیم شما با چهار مدافع بازی خواهد کرد یا نه، بیان داشت: البته که من نمی‌خواهم راجع به استراتژی صحبت کنم. ولی ما با سیستم‌های مختلف کار می‌کنیم و در هر بازی استراتژی آن بازی را داریم. فردا هم می‌بینید که چه برنامه‌ای برای بازی داریم. اکنون نمی‌توانم راجع به بازیکنانی که بازی می‌کنند یا نمی‌کنند صحبت کنم.
وی در مورد اینکه فردا اولین بار است با هواداران استقلال روبه‌رو می‌شوید، عنوان کرد: منتظرم که این فضای عالی را ببینم و تجربه کنم با خانواده خودم، با طرفدارهای خودمان و امیدوارم این عشق و هیجان را فردا در بازی ببینم و امیدوارم تا 90 دقیقه ما را تشویق کنند چون ما در طول 90 دقیقه نخواهیم ایستاد و می‌جنگیم. فردا همه با هم می‌جنگیم از اولین دقیقه تا آخرین دقیقه تا سه امتیاز را بگیریم. 
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

توسط varzeshikhabari