وزیر ورزش گفت: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند و در حال مذاکره هستند.
به گزارش ایسنا، حمید سجادی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد: به دلیل جایگاه ارزشمند و تاریخی چوگان برنامه‌ریزی‌هایی کردیم که برای اولین‌بار لیگ چوگان در ۲۳ هفته از بهار امسال آغاز شود. بازی پایانی آن در دهه فجر است و قرعه‌کشی و مقدمات اولیه آن از هفته دوم اردیبهشت آغاز شده است.
وزیر ورزش همچنین گفت: برنامه‌ریزی کردیم که با همکاری هیئت دولت منابع را فراهم سازیم و البته مکاتبات لازم را هم انجام دادیم و مجوزها و مصوبات نهایی شده که تا پایان سال یک هزار زمین چمن مصنوعی در سراسر کشور اضافه شود.
وزیر ورزش همچنین در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت حضور استقلال و پرسپولیس در آسیا، اظهار کرد: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند و در حال مذاکره هستند. حداقل ۲ هفته دیگر برای بارگذاری اسناد مهلت دارند و پول‌ها و بدهی‌ها پرداخته شده است.
سجادی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال هم اهتمام ویژه‌ای به این موضوع دارد، تأکید کرد: برای حضور استقلال و پرسپولیس در آسیا امیدوارم مگر اینکه AFC از عدم رعایت قانون یا دیر بارگذاری شدن مدارک ایراد بگیرد ولی هنوز مهلت داریم. فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال و باشگاه پرسپولیس هم به اندازه کافی مستندات برای دفاع دارند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari