رییس فدراسیون کشتی گفت: سال های ملی‌پوش بودن وزیر ورزش حتی از غلامرضا تختی هم بیشتر است.
به گزارش ایسنا، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با حضور در سالن نوسازی شده هفتم تیر تهران، در کنار علیرضا دبیر نظاره گر دیدار حساس دو تیم پتروپالایش تاکستان و بانک شهر در فینال لیگ برتر کشتی آزاد شد.
علیرضا دبیر در حاشیه برگزاری رقابت های مرحله نهایی لیگ در سخنانی کوتاه برای تماشاگران حاضر در سالن هفتم تیر تهران، ضمن خوشامد به وزیر ورزش و جوانان، گفت: امروز هم فینال لیگ و هم افتتاحیه سالن هفتم تیر است که ۷۰ سال در خدمت ورزش ما بوده و خدا کمک کرد ظرف ۷ ماه آماده شد. آقای سجادی سال های تیم ملی بودنش حتی بیشتر از تختی است، تختی ۱۶ سال و آقای سجادی ۱۷ سال عضو تیم ملی بوده اند.
رییس فدراسیون کشتی، افزود: سال‌های پیش تیم ما ششم و نهم دنیا شدند، اما امسال دوم جهان شدیم می گویند چرا دوم شدید. ما اینطور کار می‌کنیم. زمان مشخص می کند چه کسی کار کرد و چه کسی خیانت کرد.
انتهای پیام
افتخارات و محبوبیت جهان پهلوان تختی و حمید سجادی قابل مقایسه نیست.دبیر برای تملق گویی این صحبت را کرده
دوتا تون روی هم به اندازه انگشت کوچیکه تختی خدابیامرز نیستین
تختی رو خیلی کوچک کردی. تختی زد وبند می‌کرد؟ تختی حق خوری می کرد؟ و هزار تای دیگه
دستمون درد نكنه عجب سالن زيبايى شده و مسابقات هم خيلى خوب و نزديك و داورى هم خوب بود ، قهرمانان جهان روس و ايران هم رقابت ها رو جالب و ديدنى كرده بود خسته نباشيد خدمت همه جامعه كشتى از فدراسيون تا كشتى گير و تماشاچى و رسانا ها دمتون گرم يا على

source

توسط varzeshikhabari