سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخرود شهرستان محمودآباد است. این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.
اینجا سرخرود است، یک شهر ساحلی ناب که اتفاقاً با دیگر شهرهای ساحلی مازندران یک تفاوت بزرگ و مهم دارد، ساحل ماسه ای با 5 کیلومتر مسافت که برای عموم آزاد است و مردم می توانند لب ساحل، کیف کنند، بزرگ ترین شاهکار این شهر ساحلی است، شاید اکنون ندانید اما قطعاً در سفر به سرخرود متوجه خواهید شد که چه جاذبه ستودنی و بکری است. سواحل سرخرود، مرکز ثقل این شهر است، در اول خونه از تمام جاذبه ها و اطلاعات سرخرود خواهیم گفت، امیدواریم با ما باشی.
تاریخچه سرخرود چی میگه؟ این طور می گویند که قدمت رامسر به 4 هزار سال پیش بر می‌گردد به زمانی که عصر آهن نام دارد، واقعاً عدد بزرگی است، افسانه ای که در پشت این ماجرا وجود دارد اینطور داستان را برای ما روایت می کند: سر 4 هزار نفر بریده می شود و چنان خونی زمین را فرا میگیرد که گویی یک رود سرخ جاری شده، تعدادی هم معتقدند این یک داستان سرایی بیش نیست و بر این باورند که با توجه به رنگ سرخ در برخی قسمت های هراز که به علت عبور از کوه های دماوند است، سرخرود این چنین نامگذاری شده چون سرخرود با رود سرخ رنگی که از هراز می آید سیراب می شود.
سرخرود یک شهر ساحلی است، رشد قیمت و طراحی های خیره کننده ویلاهای سرخرود موجب شده ارزش ملک و دارایی در این شهر دائما رو به رشد باشد، ساخت برج های ساحلی فراوان و شهرک های برندی که در این شهر جا گرفته اند، توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به سمت سرخرود جلب نموده است.
اگر شما نیز علاقمند به شمال و مهم تر از آن شهرهای ساحلی هستید، یعنی جائیکه با باران پاییزی می شود کنار ساحل ماسه ای ساعت ها پیاده روی کرد و بوی پاییز را استشمام نمود، اگر علاقمند به بازارهای محلی شمال و خرید ماهی در روزهای گرم و سرد سال هستید، اگر عاشق تالاب های سبز و قوی های سفید و بی نظیر سرخرودید و مهم تر از آن اگر دوست دارید یک سرمایه گذاری تضمینی داشته باشید، احتمالاٌ شهر ساحلی سرخرود یک گزینه اصلی است.
 
2
درویش آباد دهکده ساحلی از بخش سرخرود توابع شهرستان محمودآباد می باشد. این دهکده ساحلی از ابتدای جاده اصلی محمودآباد به سرخرود وارد این دهکده می شوید در درویش آباد شهرک های بزرگ و کوچکی همچون شهرک مانلی و برج های بسیار معروفی همچون برج ققنوس قرار دارد. خرید ویلا در سرخرود در بخش های مختلف آن رونق خاصی دارد.
درویش آباد سرخرود از قسمت شرق به منطقه چاکسر سرخرود و از قسمت غرب به خانه دریا از شمال به ساحل دریا و از جنوب به جاده اصلی سرخرود و محمودآباد منتهی می شود. 
خط دریا سرخرود کجاست؟
3
خط دریا سرخرود یکی از بهترین مناطقی در شمال هست که از نظر موقعیتی برای زندگی و سرمایه گذاری برای ساخت و ساز و آپارتمان سازی انتخاب کرد. خط دریا سرخرود در شهر سرخرود قرار دارد. خط دریا در منطقه سرخرود قرار دارد که از شرق به شهر فریدونکنار و از جنوب به آمل و از غرب به شهر محمودآباد و از شمال به سواحل دریای خزر وصل می شود. خرید زمین در سرخرود در این منطقه سود و ارزش افزوده واقعی و مشتری نقد را همیشه با خود دارد.
ساحل زیبای سرخرود
4
خط دریا سرخرود
خط دریا سرخرود منطقه زیبا ساحلی با ساخت و سازهای بسیار زیبا در شهر توریستی تفریحی سرخرود می باشد این منطقه دارای ساحل با مراکز تفریحی ساحلی و وسایل ورزشی همچون دوچرخه ، سه چرخه های بزرگ اسکله قایق های تفریحی و خلاصه فروشگاه های بزرگ و کوچک و دارای زیر ساخت توریستی می باشد تعداد زیادی آپارتمان های خط اول ساحل نیز وجود دارند که ویو ابدی دریا با امکانات و مشاعات زیاد در خط دریا سرخرود می باشد منطقه ای با خیابان بندی و میدان های زیبا که یکی از معروف ترین آنها میدان قوری که لب ساحل و به صورت یک قوری بزرگ طراحی شده است. که خرید آپارتمان در سرخرود در این بخش سرخرود قرار دارد.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

توسط varzeshikhabari