سرمربی خارجی تیم ملی آب‌های آرام کشورمان امیدوار است ملی‌پوشان در رقابت‌های پیش رو به مدال‌های بیشتری دست یابند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پدرو سنا درباره حضور در ایران و هدایت تیم ملی آب‌های آرام کشورمان، عنوان کرد: خوشحالم که به ایران آمدم و امیدوارم که نتایج خوبی برای ایران کسب کنیم. ۲ روز است که ایران هستم و نتایج بچه‌ها را رصد می‌کنم بعد از آن روی اصلاح تکنیک بچه‌ها کار می‌کنیم.

سرمربی برزیلی تیم ملی آب‌های آرام کشورمان، خاطرنشان کرد: امروز فرصت رفتن به داخل آب و تمرین را داشتیم و در فرصت کوتاهی که داشتم که شرایط را رصد کردم. بچه‌ها راجع به مسائل تکنیکی باهوش هستند و این خیلی مهم است که بچه‌ها سخت کار می‌کنند، باهوش باشند و همه چیز را بگیرند.

وی درباره زمان قراردادش برای همکاری با ایران و همین طور کسب مدال، تصریح کرد: من تا بازی‌های آسیایی قرارداد دارم. چون فرصت کوتاه است و فرصت زیادی نداریم پس باید خیلی سخت کار کنیم. من خیلی وقت‌ها سخت کار کردم و نتیجه هم گرفتم به همین موضوع باور دارم‌. برای ورزشکاران هم اگر سخت کار کنند، کسب نتیجه امکان پذیر است. من به آنها ایمان دارم و برای کسب مدال کار می‌کنم. مهمترین چیز این است ورزشکاران باور کنند می‌توانند مدال بگیرند. اگر ورزشکاران این را در ذهن خود باور کنند و در قلب خود داشته باشند، می‌توانند به این نقطه برسند.

پدرو درباره اینکه آیا برای اردوی برون مرزی شرط گذاشته‌اید، گفت: رئیس فدراسیون همیشه مرا حمایت کرده و این مهم است بچه‌ها باور کنند می‌توانیم به نتیجه برسیم چون وقت‌مان کم است. وقتی در مسابقات مختلف شرکت کنیم، می‌توانیم به مدال و مسابقات بعدی هم برسیم.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari