تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی تپانچه تیراندازی ایران با اشاره به حضور در جام‌جهانی برزیل گفت: با مشخص شدن نقاط قوت و ضعف در این رویداد، به دنبال ترکیب ایده‌آل برای حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین خواهیم بود.
«محسن نصراصفهانی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مسابقات جهانی کرواسی و المپیک توکیو، آخرین رویدادی بود که در آن شرکت کردیم و پس از آن رویداد بین‌المللی نداشتیم.
وی با اشاره به اینکه چالش های موجود برای انتخابات فدراسیون نیز موجب شد حضور در مسابقات مصر از دست برود، گفت: رییس فدراسیون تیراندازی تلاش کرد که تیم ما در جام‌جهانی برزیل شرکت کند و در نهایت با ترکیب کامل در بخش تفنگ و تپانچه در این رویداد حضور خواهد داشت.
نصر اصفهانی با اشاره به اینکه به علت بعد مسافت زیاد حریفان آسیایی از جمله هند، چین و ژاپن در این رویداد شرکت ندارند خاطرنشان کرد: با این حال حضور کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا می‌تواند حائز اهمیت باشد و ملی‌پوشان را در بعد فنی و آمادگی محک بزند.
سرمربی تیم ملی تپانچه با اشاره به اینکه قبل از بازیهای آسیایی نیز در جام‌جهانی باکو شرکت خواهیم کرد گفت: باید با حضور در این رویدادها به جمع بندی نهایی برسیم و با تیمی ایده‌آل در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم.
جام جهانی برزیل از ۲۰ تا ۳۰ فروردین در ریودوژانیرو برگزار می‌شود و تیم ملی تیراندازی ایران با ۱۴ ورزشکار در ۲ بخش زنان و مردان راهی این مسابقات می‌شود.
نمایندگان ایران از ۲۲ فروردین در بخش تفنگ بادی زنان و مردان رقابت‌های خود را آغاز می‌کنند.
امیرمحمد نکونام، مهیار صداقت، هادی قره‌باغی، نجمه خدمتی، الهه احمدی، فاطمه امینی و فاطمه کرم‌زاده در بخش تفنگ و گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان، الهام هریجانی، لعیا محمدی، جواد فروغی، سجاد پورحسینی و وحید گلخندان در بخش تپانچه حضور دارند.
تهرنا- ایرنا- هافبک تیم فوتبال هوادار گفت: بی ادبی کردند و پاسخ بی…
تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال هوادار گفت: به دلیل بی احترامی که شده…
تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی برابر هوادار با…
تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال هوادار گفت: دنبال وقت‌کشی نبودیم بلکه…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

source

توسط varzeshikhabari