تبریز- هیئت مدیره باشگاه تراکتور با استعفای قربان بردیف سرمربی این تیم موافقت و اعلام کرد که سرمربی جدید تراکتور به زودی معرفی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه هیئت مدیره باشگاه تراکتور صبح امروز یک شنبه برگزار شد و طی این جلسه، اعضای هیأت مدیره باشگاه پس از بررسی درخواست جدایی قربان بردیف با آن موافقت کردند.
باشگاه تراکتور در این خصوص اعلام کرد که سیاست‌گذاری باشگاه در مباحث فنی برای فصل جاری براساس برنامه ارائه شده از سوی قربان بردیف تبیین گردیده و هدف باشگاه بر مبنای همکاری بلند مدت با ایشان تعیین و تمامی شرایط لازم فراهم شده بود. امّا براساس درخواست ارائه شده از سوی بردیف، بازگشت به فوتبال روسیه برای ایشان وظیفه و اجبار عنوان گردیده و خود او نیز اذعان کرده که باشگاه تراکتور طی مدت همکاری فراتر از تعهدات خود در قبال کادر فنی عمل نموده و عملکرد ارکان باشگاه تراکتور در تصمیم بردیف مبنی بر جدایی هیچ نقش و تأثیری نداشته است.
هیئت مدیره باشگاه تراکتور با درخواست ارائه شده بردیف موافقت کرد.
شایان ذکر است، هیئت مدیره باشگاه چند گزینه را برای سرمربیگری در این مقطع زمانی با در نظر گرفتن مجموع شرایط از جمله قرار داشتن در جریان مسابقات و لزوم شناخت کادرفنی جدید از بازیکنان تراکتور و تیم‌های لیگ‌برتری، نسبت به بررسی برنامه‌های افراد مدنظر و مذاکره با آنان اقدام خواهد نمود و سرمربی جدید در اسرع وقت معرفی می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari