ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال سپاهان با تمجید از بازی خوب پاس گرگان گفت: آنها در دفاع و حمله موفق بودند و در مقابل ما نیز سعی کردیم با مدیریت بازی به نتیجه ای که می خواستیم دست پیدا کنیم.
رحمان محمدی راد عصر امروز (چهارشنبه ۲۶ آبان ماه) پس از پیروزی ۳ بریک تیمش در مقابل پاس گرگان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: همان گونه که توقع داشتیم، تیم پاس گرگان تیم باکیفیتی، خود را نشان داد و از ابتدا تا انتهای بازی والیبال خوب و باکیفیتی را به نمایش گذاشتند و در ست سوم نتوانستیم اختلاف داشته باشیم.
وی افزود: به تیم پاس گرگان تبریک می گویم، آنها در دریافت و حمله بسیار موفق بودند و ما هم سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم و در لحظاتی هم که جلو بودیم سعی می کردیم با کاهش اشتباهات اختلاف ایجاد شده را حفظ کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه در امتیازات بالا بازیکنان تیم با عملکرد خوبی که داشتند، توانستند علاوه بر حفظ اختلاف امتیازات بعدی را کسب کنند.
سرمربی تیم والیبال سپاهان در خصوص تعطیلی چند روزه لیگ گفت: در این شیوه برگزاری یک وقفه کوتاه مدت چند روزه یک حُسن است، از این فرصت برای ریکاوری تیم استفاده می کنیم و آماده می شویم برای پنج بازی باقیمانده دور رفت؛ امیدوارم بتوانیم جایگاه و کیفیت بازی که داریم را حفظ کنیم.
محمدی راد اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم سلامت بازیکنان را برای مرحله پلی آف نگه داریم؛ تمام نگرانی من حفظ سلامتی بازیکنان برای پلی آف و پایان لیگ است تا بتوانیم به هدفی که برای خود ترسیم کردیم دست پیدا کنیم و به قهرمانی برسیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.