ایسنا/اصفهان کاپیتان تیم والیبال سپاهان گفت: در والیبال سرویس‌های قوی و سرعتی یک تاکتیک تیمی است.
علیرضا مباشری عصر امروز (یکشنبه، ۳ بهمن‌ماه) پس از پیروزی ۳ امتیازی برابر تیم راهیاب ملل مریوان، اظهار کرد: تیم مریوان، تیم خوبی است و توانسته تیم‌های بزرگی را بشکست دهد. با اینکه بازیکنان جوانی دارد، اما تیم خوب و منسجمی تشکیل داده‌اند.
وی در خصوص نقطه قوت تیم سپاهان در این دیدار، تصریح کرد: امتیاز برتری ما در بازی مقابل راهیاب ملل در دریافت و تمرکز قوی روی توپ‌های برگشتی به خصوص در امتیازات بالا بود که به پیروزی تیم منجر شد.
بازیکن سابق تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: مربیان دوست دارند که بازیکنان سرویس‌های با ریسک بالا بزنند. از سوی دیگر سرویس ریسکی با خطای بالایی همراه است. در ست نخست همه بازیکنان خوب سرویس زدند و کار برایمان راحت‌تر بود. با سرویس‌های قوی و سرعتی، توان دریافت تیم حریف را ضعیف و با ۳ دفاع قوی امتیاز کسب کردیم، این نوع سرویس یک تاکتیک تیمی است.
مباشری تاکید کرد: سپاهان هواداران بسیار خوبی دارد و با ۵۰ درصد ظرفیت سالن هم کار را برای تیم مقابل سخت می‌کنند. دلتنگ حضورشان هستیم، اما باز هم معتقدم سلامت مردم از هر چیز دیگری مهم‌تر است و دوست داریم این محیط اول برای آنها سالم باشد.
وی ادامه داد: اغلب تیم‌ها ۱۰۰ درصد توان خود را در برابر تیم سپاهان به نمایش می‌گذارند تا بهترین عملکرد را داشته باشند و علاوه بر برد تیم‌شان، در فصل آینده نیز پیشنهادات خوبی دریافت کنند.
وی در پایان با اشاره به روند بردهای سپاهان در بازی‌های خارج از خانه، افزود: متاسفانه در بازی‌های خارج از خانه، حدود ۸۰ درصد سالن‌ها پر بود. اما خدا را شکر می‌کنم که با وجود شرایط نامساعد و بیماری برخی بازیکنان و جو چالش برانگیز ورزشگاه ارومیه، توانستیم ۳ امتیاز دیدار خارج از خانه را کسب کنیم.
انتهای پیام

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari