مدیر کل امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی گفت: سلیمانی بدلیل بازنشستگی نمی‌تواند در انتخابات فدراسیون اسکواش شرکت کند.
آرش فرهادیان در گفت و گو با ایسنا، در مورد حضور مسعود سلیمانی در انتخابات فدراسیون اسکواش گفت: سلیمانی بازنشسته شده است و نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند.
وی در مورد تایید صلاحیت انتخابات اسکواش نیز افزود: زمان برگزاری انتخابات فدراسیون اسکواش که مشخص شده است. تاکنون تایید صلاحیت ۶ کاندیدا مشخص شده و تنها یکی دو نفر مانده است. اگر تا زمان انتخابات آن دو تایید صلاحیت شوند اجازه حضور در انتخابات را خواهند داشت.
او همچنین در مورد تایید صلاحیت شدن محمدرضا پوریا برای انتخابات فدراسیون بدمینتون با وجود قانون ممنوعیت بیش از ۳ دوره فعالیت روسا، اظهار کرد: نمی‌توانم موردی بگویم. هر فردی که مطابق با قانون، سه دوره رییس باشد و دیگر شرایط حضور نداشته باشد نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند. طبیعتا کسانی با وجود این قانون می‌توانند در انتخابات شرکت کنند که یک کرسی بین‌المللی داشته باشند. شخص خاصی مد نظرم نیست. هر کسی در انتخابات شرکت کند یعنی شرایط لازم را دارد. اگر کسی شرایطش را نداشته باشد جلوی حضور او را می‌گیریم و اگر کسی داشته باشد اجازه شرکت را دارد.
مدیر کل امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی در پاسخ به این سوال که آیا زمان برگزاری انتخابات را هیات رییسه مشخص می‌کند، گفت: براساس قانون، هیات رییسه باید جلسه‌ای تشکیل دهد و زمان برگزاری انتخابات با هماهنگی دبیر مجمع تصویب شود.
او در مورد ثبت نام مجدد کاندیدای فدراسیون شمشیربازی گفت: در همین چند روز آینده ثبت نام مجدد کاندیداهای این فدراسیون آغاز می‌شود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari