مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
گودرژ مصرف کننده | FMCG Hindustan Unilever Godrej Consumer Products | محصولات مصرفی Godrej
مطبوعات اعتماد هند | دهلی نو
https://mybs.in/2avZ5wq

شرکت اصلی تولیدکننده FMCG Products Ltd (GCPL) در روز پنجشنبه کاهش حاشیه ای در سود تلفیقی پس از کسر مالیات را در 363.24 کرور روپیه برای سه ماهه چهارم منتهی به مارس گزارش کرد.
GCPL در یک پرونده نظارتی اعلام کرد که شرکت در دوره سال قبل سود تلفیقی پس از کسر مالیات 365.84 کرور روپیه ثبت کرده بود.
مجموع درآمد تلفیقی حاصل از عملیات در طول سه ماهه مورد بررسی به 2915.82 کرور روپیه در مقابل 2730.74 کرور روپیه در دوره مشابه یک سال قبل رسید.
کل هزینه ها در سه ماهه چهارم در مقایسه با 2259.12 کرور روپیه در مدت مشابه سال قبل به 2535.06 کرور روپیه افزایش یافت.
برای کل سال مالی منتهی به 31 مارس 2022، شرکت سود تلفیقی پس از کسر مالیات 1783.39 روپیه در مقایسه با 1720.82 کرور در سال مالی قبلی ثبت کرد.
GCPL گفت: کل درآمد تلفیقی از عملیات در سال مالی 22 به 12276.5 کرور روپیه در مقابل 11028.62 کرور در سال مالی 21 رسید.
سودیر سیتاپاتی، مدیر عامل و مدیر عامل GCPL گفت: "ما عملکرد ضعیفی در سه ماهه چهارم سال مالی 2022 داشتیم. فروش کلی 7 درصد رشد کرد و فروش کل سال ما دو رقمی شد. با این حال، این رشد ناشی از قیمت گذاری بود."
GCPL گفت در طول سه ماهه چهارم، فروش هند 9 درصد رشد کرد و به 1604 کرور رسید، اما حجم آن 3 درصد کاهش یافت.
سیتاپاتی در ادامه گفت: ما همچنان معتقدیم که با قیمت گذاری نسبتا غیر اختیاری و انبوه پرتفوی ما و عملکرد بسیار خوب در سهم بازار، رشد حجم در میان مدت باز خواهد گشت.


سیتاپاتی گفت: از منظر دسته بندی، "ما شاهد عملکرد قوی در مراقبت شخصی بودیم که 18 درصد رشد داشت. مراقبت در منزل عملکرد ضعیفی داشت و 7 درصد کاهش یافت."
او گفت که در سایر بازارها، مشاغل آفریقا، ایالات متحده و خاورمیانه به مسیر رشد قوی خود ادامه دادند، اما عملکرد در تجارت اندونزی ضعیف بود و بر حسب روپیه 15 درصد کاهش یافت.
در بیانیه‌ای جداگانه، GCPL دو انتصاب راجش ستورامان به‌عنوان مدیر اجرایی ASEAN و ویجی کانان را به‌عنوان رئیس تحول کسب‌وکار و دیجیتال، به عنوان بخشی از یک طرح بزرگ‌تر برای تحول کسب‌وکار به رهبری دیجیتال اعلام کرد.
این شرکت گفت که ستورامان، معاون سابق تحول فرآیند دیجیتال در یونیلور، 21 سال را در هندوستان یونیلور گذرانده است و تیم‌هایی را در رده‌ها و بخش‌ها در جنوب آسیا و آفریقای جنوب صحرا رهبری می‌کند.
کانان که در حال حاضر مدیر ارشد اطلاعات و دیجیتال جهانی تجارت جهانی روان کننده های شل است، همچنین رئیس فناوری اطلاعات هندوستان یونیلور بود و قبل از آن سابقه ای در زمینه رنگ های آسیایی داشت.
سیتاپاتی در مورد این انتصابات گفت: "تجربه قابل توجه آنها در تحول دیجیتال بسیار مهم خواهد بود زیرا ما مرحله بعدی سفر رشد GCPL را دوباره تصور می کنیم."
وی همچنین گفت: "استراتژی ما رشد توسعه دسته‌بندی است که بر اساس سرمایه‌گذاری‌های مرتبط، دسترسی و بازاریابی، و با سرمایه‌گذاری ساده‌سازی دیجیتالی شرکت ما تامین می‌شود. ما در سفری برای کاهش موجودی و هزینه‌های هدر رفته هستیم تا سوخت قابل توجهی برای این رشد ایجاد کنیم. و تحول دیجیتال
(فقط عنوان و تصویر این گزارش ممکن است توسط کارکنان استاندارد کسب و کار دوباره کار شده باشد؛ بقیه محتوا به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهاد ما تنها عزم و تعهد ما را به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که ما با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر مبارزه می کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای با کیفیت تری به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک‌های بیشتر می‌تواند به ما در تمرین روزنامه‌نگاری که به آن متعهد هستیم کمک کند.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقا به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری آرم فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari