سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت:از امتیاز امروز مقابل سپاهان راضی هستم.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، زونیمیر سولدو پس از تساوی تراکتور مقابل سپاهان اظهار داشت: تقریبا 4 روز با تیم کار کردم که زمان خیلی کوتاهی بود. باید برای بازی خیلی سختی آماده می  شدیم. بیشتر تلاش کردم از لحاظ روحی روانی کار کنم و کمی هم کار تاکتیکی کردیم تا مقابل تیم خوب سپاهان آماده شویم. از امتیاز امروز مقابل سپاهان راضی هستم.
سرمربی تراکتور در مورد دیدار با اسکوچیچ عنوان کرد: قبل از اینکه به ایران بیایم با او چند بار صحبت کردم. شناخت مختصری از فوتبال ایران به من داد. خوشحالم که او را امروز اینجا دیدم.
وی در مورد غیبت عباس زاده گفت: او به خاطر آسیب دیدگی جزئی کم تمرین کرد و نخواستیم ریسک کنیم تا آسیب دیدگی بیشتر شود. تراکتور بهترین هواداران را دارد و ان‌شاالله به ما کمک کنند تا این تیم را به جایگاه اصلی خودش برسانیم.
سولدو با اشاره به شرایط باشگاه سپاهان اظهار داشت: واقعا دیدم که سپاهان، باشگاه سازمان یافته و خوبی است. قبلا با من در این مورد صحبت شده بود. هموطنان من در این باشگاه کار کرده بودند. این باشگاه شرایط خوبی دارد و امیدوارم بقیه تیم‌های ایرانی هم این شرایط را پیدا کنند. امروز بازی نسبتا خوبی برگزار شد و امیدوارم همه راضی باشند.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.