Jump to navigation
مدیرعامل پرسپولیس بی تردید حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت
رضا درویش به زودی مصاحبه ای را انجام خواهد داد.
به گزارش طرفداری، رضا درویش به شدت از اتفاقات رخ داده طی هفته های اخیر ناراحت است. مدیرعامل سرخ ها که حضور پرقدرتی در نقل و انتقالات داشت، هنوز موفق به جذب مهاجم نشده و همین موضوع باعث شده بسیاری از پیشکسوتان، هواداران و حتی شخص گل محمدی، مدیرعامل سرخ ها را مورد نقد قرار بدهند.
در این شرایط طبق عادت سالیان قبل، مدیران پرسپولیس سکوت را شکسته و با انجام مصاحبه یا مصاحبه هایی از خود رفع اتهام می کردند. به ویژه بعد از آخرین مصاحبه یحیی گل محمدی که  پیش بینی می شد درویش با انجام مصاحبه ای پاسخ او را بدهد. 
اما مدیرعامل پرسپولیس نه تنها سکوت اختیار کرده بلکه به مدیران زیر مجموعه اش نیز تاکید کرده کوچکترین اظهارنظری در مورد صحبت های گل محمدی و فضای موجود نداشته باشند تا درنهایت با جذب مهاجم تمام خواسته های یحیی گل محمدی برطرف شود. در آن مقطع بی شک باید منتظر مصاحبه ای از درویش باشیم.
مدیرعامل پرسپولیس که این روزها سکوت سنگینی اتخاذ کرده قطعا در روزهای آینده حرف های زیادی خواهد داشت. از صحبت های یحیی گل محمدی در مورد جذب نشدن منشا و کاسیانو گرفته تا سنگ اندازی هایی که در این مدت از سوی برخی ایجنت ها و مدیران دیگر صورت گرفته تا پروسه جذب مهاجم این چنین به درازا کشیده شود.
اخبار داغ 
یه مهاجم بگیر تکمیل کن دیگه اقای درویش

source

توسط varzeshikhabari