Jump to navigation
در فاصله تنها 3 روز تا شروع یک جام جهانی دیگر مانده و با تصویری ماندگار از جام جهانی 2018 به استقبال بیست و دومین دوره این مسابقات در قطر می‌رویم.
تا روز شروع جام جهانی 2022 و به همت حسین خسروی، هر روز، قاب‌های ماندگار جام جهانی را با هم مرور می‌کنیم تا علاوه بر زنده شدن خاطرات تلخ و شیرین فوتبالی، با برخی رویدادهای کمتر شنیده شده جام جهانی هم آشنا شویم. 
طرفداری| امروز بیست و ششم آبان، 3 روز تا شروع جام جهانی 2022 باقی مانده و قاب ماندگار روز مربوط به جام جهانی 2018 است؛ جایی که دیگو مارادونا که از سکوها بازی را تماشا می‌کرد، قبل از شروع دیدار حساس آرژانتین در برابر نیجریه، این گونه و به سبک و سیاق خودش، حمایتش را محبوب‌ترین تیم تمام فوتبالش، نشان می‌دهد. گفتنی است این آخرین دوره‌ای بود که دیگو آرماندو مارادونا که خالق بسیاری از خاطرات فوتبالی تاریخ جام جهانی است، در قید حیات بود و او 2 سال بعد در 60 سالگی، از دنیا رفت. 
در دوره گذشته هم 100 قاب ماندگار دیگر از تاریخ جام جهانی را در طرفداری آماده و منتشر کردیم که عکس شماره 3، مربوط به قهرمانی 2006 و شادمان الساندرو دل‌پیرو و جی جی بوفون است. 

 
اخبار داغ 
روحش شاد هرچند که دیه گو همیشه زنده است و جاودان
با دیه گو عاشق فوتبال شدم و همیشه بازی هاشو میبینم
بزرگ مرد تمام تاریخ فوتبال جهان یادت گرامی باد💔💔💔🙏😔😔😔
حالا که آرژانتین خیلی با قدرت امده دیگو نیست ای لعنت بهت زندگی 😓🥺🥺🥺
جای دیگو خالییه 🙁

source

توسط varzeshikhabari