یک شیطنت سیاسی در مورد مهاجری و تیم نفت مسجدسلیمان
مدیررسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان توضیحاتی را در خصوص شایعه روز گذشته ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز گذشته نقل قولی از جانب رضا مهاجری در کنفرانس خبری پیش از دیدار با نساجی، درباره محروم و مصدومان این تیم منتشر شد.
بر این اساس مهران حسنوند مدیررسانه‌ای نفت مسجد سلیمان در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس، گفت: این موضوع شیطنت گروه‌هایی است که می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و فوتبال را به سمت مسائل سیاسی بکشانند.
وی افزود: طبق فایل‌های صوتی و تصویری کنفرانس خبری سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان همه چیز واضح و گویا است که اصلا این مسائل مطرح نشد. باشگاه ما هیچ زمان به این مسائل ورود نمی‌کند. بازیکنان تیم ما همگی صحیح و سالم در هتل هستند. تمریناتشان را به خوبی پشت سر گذاشته‌اند و امروز هم به امیدخدا همگی ساعت 3 بعد از ظهر به ورزشگاه وطنی برای انجام بازی خواهیم رفت.
حسنوند تصریح کرد: من از ابتدا تا پایان کنفرانس مهاجری را همراهی کردم. او با هیچ خبرنگاری هم بعد از کنفرانس صحبت نکرد. این‌ها شایعاتی است که می‌خواهند به وسیله آن باشگاه نفت مسجدسلیمان را به سمت مسائل سیاسی ببرند. این‌ها شیطنت سیاسی است. ما محروم و مصدومی هم نداریم و همه بازیکنان آماده بازی هستند.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

توسط varzeshikhabari