دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه ج از صبح امروز در سالن دانشگاه شهرستان ایذه برگزار شد و در پایان تیم سینا صنعت ایذه بعنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
به گزارش ایسنا، این رقابت ها با حضور ۴ تیم رضا پویش جنوب تهران، سینا صنعت ایذه، جوانان البرز و رهپویان شهید سلیمانی و با انجام ۶ دیدار، برگزار شد که رده بندی تیمی در پایان دور برگشت به شرح زیر است:
۱- سیناصنعت ایذه ۲- رضاپویش جنوب تهران ۳- رهپویان شهید سلیمانی ۴- جوانان البرز
 نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

رضاپویش جنوب تهران ۷- جوانان البرز ۳
سیناصعنت ایذه ۱۰- رضاپویش جنوب تهران صفر
سینا صنعت ایذه ۹- رهپویان شهید سلیمانی ۱
رهپویان شهید سلیمانی ۶- جوانان البرز ۴
سیناصنعت ایذه ۱۰- جوانان البرز صفر
رضاپویش جنوب تهران ۶- رهپویان شهید سلیمانی ۴

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

جوانان البرز ۳ – رضا پویش جنوب تهران ۷ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مهدی غلامی، برنده ۷- سامان ناصری پور ۳
۶۰ کیلوگرم: متین سالمی صفر- عرفان جرکنی، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: مرتضی قره داغی صفر- علیرضا اسفندیاری فر، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: سهیل ملکی صفر- کیهان شکوهی راد، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: سیاوش آقاجانی، برنده ۱۰- مهدی باقرزاده ۱
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمودی ۱- محمد عربی، برنده ۷
۸۲ کیلوگرم: علی راه پیما، برنده ۸- ابوالفضل اکبری صفر
۸۷ کیلوگرم: میکائیل باقری ۵- عرفان ملازاده، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: سید حمدی افتخاری ۱- امیرحسین کریمی، برنده ۱
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی رضایی صفر- صابر مرادپور، برنده ۵

سیناصنعت ایذه ۱۰- رضاپویش جنوب تهران صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۰- کیانوش شمشیری ۱
۶۰ کیلوگرم: اهورا بویری، برنده ۵ (ضربه فنی) – عرفان جرکنی صفر
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۱۲ (ضربه فنی) – امید اولیایی ۹
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۱- ابراهیم اسحاقی
۷۲ کیلوگرم: علی مهمدی، برنده ۸- محمدامین عابدینی صفر
۷۷ کیلوگرم: علیرضا مهمدی، برنده ۱۱- محمد عربی ۲
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۸- احمدرضا احسانی فر صفر
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده ۱۵- سعید سیاه پشت ۹
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۵- امیرمحمد نوروزی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۱۱- صابر مرادپور ۲

رهپویان شهید سلیمانی ۱- سینا صنعت ایذه ۹ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی صفر- علیرضا حیدریان، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: علی عسگر زرندی ۲- ابوالفضل مهمدی، برنده ۷
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار ۲- امید احمدی، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری زرندی ۴- شاهین بداغی، برنده ۱۲
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۹- محمدرضا رستمی ۶
۷۷ کیلوگرم: محمدکاظم فارسی نژاد صفر- علیرضا مهمدی، برنده ۱۱
۸۲ کیلوگرم: علی رضایی صفر- محمدامین احمدپور، برنده ۹ (ضربه فنی)
۸۷  کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- پیام بویری، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی صفر- وحید دادخواه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: مهرداد کلیوند رحمی ۱- آرمان علیزاده عبدولی ۶

رهپویان شهید سلیمانی ۶- جوانان البرز ۴ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا  آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی، برنده ۸- مهدی غلامی ۲
۶۰ کیلوگرم: علی حسین زاده صفر- متین سالمی، برنده ۵
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار، برنده ۸- مرتضی قره داغی صفر
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری، برنده ۸- سعید مرادی ۲
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۵- میلاد نامی ۱
۷۷ کیلوگرم: محمد صالحی، برنده ۱۰- علیرضا محمودی ۳
۸۲ کیلوگرم: رضا فولادوند ۳- علی راه پیما، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- میکائیل باقری، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی ۴- سید حمید افتخاری، برنده ۱۳
۱۳۰ کیلوگرم: محمد ریاحی دهکردی، برنده ۴ (ضربه فنی) – مهدی رضایی ۱

سیناصنعت ایذه ۱۰ – جوانان البرز صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۸- امیر رحیمی صفر
۶۰ کیلوگرم: اهورا بویری، برنده ۱۱- متین سالمی ۳
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۸- مرتضی قره داغی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۹- سهیل ملکی صفر
۷۲ کیلوگرم: محمد سعیدی، برنده ۱۳- سیاوش آقاجانی صفر
۷۷ کیلوگرم: علیرضا مهمدی، برنده –  علیرضا محمودی (شرکت نکرد)
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۱-  میکائیل باقری ۱
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده – محسن راه پیما (شرکت نکرد)
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۹ (ضربه فنی) – سید حمید افتخاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۳ (ضربه فنی) – مهدی رضایی صفر

 رهپویان شهید سلیمانی ۴- رضاپویش جنوب تهران ۶ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی صفر- کیانوش شمشیری، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: علی عسگر زرندی صفر- عرفان جرکنی، برنده ۱۱
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار، برنده ۸- امید اولیایی ۶
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری صفر- کیهان شکوهی راد، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۶- محمدامین عابدینی ۱
۷۷ کیلوگرم: محمدکاظم فارسی نژاد صفر- محمد عربی، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: علی رضایی، برنده ۵- احمدرضا احسانی فر ۲
۸۷ کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- سعید سیاه پشت، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی صفر- امیرحسین کریمی، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: محمد ریاحی، برنده ۱۱- صابر مرادپور ۷
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *