دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه "د" در شهر اندیمشک برگزار شد و تیم امیدهای لرستان به‌عنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
به گزارش ایسنا، این رقابت‌ها با حضور تیم‌های امیدهای لرستان، زاگرس سنندج، آریوبرزن بهبهان و سازین سعید اندیمشک و با انجام ۶ دیدار برگزار شد که رده بندی تیمی در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- امیدهای لرستان ۲- زاگرس سنندج ۳- سازین سعید اندیمشک ۴- آریوبرزن بهبهان

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

امیدهای لرستان ۸ – زاگرس سنندج ۲
سازین سعید اندیمشک ۷- آریوبرزن بهبهان ۳
زاگرس سنندج ۶- آریوبرزن بهبهان ۴
امیدهای لرستان ۶- سازین سعید اندیمشک ۴
امیدهای لرستان ۶- آریوبرزن بهبهان ۴
زاگرس سنندج ۸ – سازین سعید اندیمشک ۲

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

امیدهای لرستان ۸ – زاگرس سنندج ۲ (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نیوشا صفر- احمد حسینوند، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- آروین فلاحی صفر
۶۳ کیلوگرم: محمد محرابی ۲ – علیرضا کارگر، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۲- پیام رحیمی صفر
۷۲ کیلوگرم: حسین محمودی، برنده ۹ – سوران محمدی
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۱۰- مسلم امیری صفر
۸۲ کیلوگرم: سامان نجم سهیلی، برنده ۹- سامان عزیزی ۵
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۳- مسلم مرادی صفر
۹۷ کیلوگرم: داود فلاحی، برنده ۴- حسین شکری ۴
۱۳۰ کیلوگرم: سروش رنجبر، برنده ۸- سمکو قربانی صفر

آریوبرزن بهبهان ۳- سازین سعید اندیمشک ۷ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی صفر- بهزاد شیرمردی، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد صفر- عارف محمدی، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده ۶ (ضربه فنی) – علی گوران ۱
۶۷ کیلوگرم: یاسین محسن نژاد صفر – رضا جمالی منش، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: سجاد بنادری ۳- احمدرضا خرسانی پور، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد ۱- حسین نصیری، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی، برنده ۷- مهران سعادتی فر ۵
۸۷ کیلوگرم: مهران بروشان فر صفر- سعید کریمی زاده، برنده ۸
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور ۱- وحید زیدوند، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود برزگر، برنده – ابوالفضل پایدار (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان ۴- زاگرس سنندج ۶ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی، برنده ۱۱- احمد حسینوند ۲
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد، برنده ۹- یاسین بهرامی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: داود محسنی نسب صفر- علیرضا کارگر، برنده ۱۱ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار، برنده ۹- وحید عباسی ۷
۷۲ کیلوگرم: محمد دسترنج ۳- سوران محمدی، برنده ۱۲
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- مسلم امیری، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی صفر- سامان عزیزی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: علی حمید صفر – مسلم مرادی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور ۲- حسین شکری، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده – سمکو قربانی (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان ۴ – امیدهای لرستان ۶ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی، برنده ۱۲- امیرحسین خدادادی ۳
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد، برنده ۴ (ضربه فنی) – محمد دانیالی صفر
۶۳ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار، برنده ۴- محمد محرابی ۲
۶۷ کیلوگرم: یاسین محسن نژاد ۲- کرامت عبدولی، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سجاد بنادری، برنده ۱۰- حسین محمودی ۲
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۲- امیرحسین نصیری، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی (شرکت نکرد) – برومند اصلان، برنده
۸۷ کیلوگرم: علی حمید صفر- علی شریفی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: امین بلقیس صفر- محمد یگانه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود برزگر ۷ (مصدوم شد) – مهدی زودآشنا ۶ (برنده)

سازین سعید اندیمشک ۴ – امیدهای لرستان ۶ (اسامی تیم اندیمشک در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: بهزاد شیرمردی ۳- محمد دانیالی، برنده ۷ (ضربه فنی)
۶۰ کیلوگرم: عارف محمدی، برنده ۴- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۱- شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۹- اشکان میرکاری صفر
۷۲ کیلوگرم: رضا ساکی، برنده ۵- حسین محمودی ۵
۷۷ کیلوگرم: حسین نصیری صفر- برومند اصلان، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهران سعادتی فر صفر- سامان نجم سهیلی، برنده ۴ (ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: سعید کریمی زاده ۲- علی شریفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: وحید زیدوند، برنده ۱- داود فلاحی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: ابوالفضل پایدار صفر- پارسا نظری، ۴

سازین سعید اندیمشک ۲- زاگرس سنندج ۸ (اسامی تیم اندیمشک در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رامین بخشی ۱- مهدی احدی، برنده ۵
۶۰ کیلوگرم: عارف محمدی، برنده ۲- یاسین بهرامی پور ۱
۶۳ کیلوگرم: حمیدرضا عبدولی ۴- وحید عباسی، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: رضا جمالی منش، برنده ۹- آروین فلاحی صفر
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۳- سوران محمدی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۷۷ کیلوگرم: امیررضا آریامقدم ۱- مسلم امیری، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: یونس قلاوند ۱- سامان عزیزی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت (شرکت نکرد) – مسلم مرادی، برنده
۹۷ کیلوگرم: ابوالفضل پایدار ۱- حسین شکری، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: اشکان عبدولی صفر- سمکو قربانی، برنده۵
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.